Angle down Atgal

„IKI Velomaratono“ metu dešimtys aukojo kraujo, o nuriedėjo – virš 400 km

Didžiausia Lietuvoje ir Baltijos šalyse dviračių šventė „IKI Velomaratonas" stebino ne tik dalyvių bei žiūrovų, bet ir pramogų, socialinių iniciatyvų ir pasaugų gausa. Nepriklausomybės aikštėje, prie LR Seimo rūmų, buvęs renginio epicentras pritraukė tūkstančius žmonių, kurie tapo kraujo donorais, aukojo sunkiai sergantiems vaikams ar pramogavo virtualios realybės ir simuliatorių erdvėse.

„IKI Velomaratono" metu atvykusieji ne tik galėjo palaikyti dalyvius – jų čia laukė IKI draugų erdvė, kurioje pusšimtis žmonių įsiamžino šaržuose; draudimo bendrovė ERGO, savo palapinėje surengusi akcijos „Įžiebk dviratį" konkursą ir vienam laimingajam padovanojusi šviečiantį dviratį; CRAMO virtualios realybės pramoga, kurios metu beveik keturi šimtai žmonių pakilo į 25 metrų aukštį bei „Volvo Trucks Lietuva", leidusi šimtams žmonių pasijusti tiek vilkiko, tiek dviratininko kailyje.

Riedėjimo troškulio nepatenkino oficialios trasos – vien „Velonova" palapinėje žmonės dviračių simuliatoriais nuriedėjo per 400 kilometrų. Atvykusieji noriai jungėsi ir į gerų darbų maratoną. Rimanto Kaukėno fondui paaukoti šimtai eurų, o į Nacionalinio kraujo centro kušetę aukoti kraujo gulė dešimtys žmonių.

Žadą atėmė latvių „Greentrials" pasirodymas, kurio metu be akrobatinių ir gana pavojingų triukų buvo šokama per gyvus žmones – net per 7 savanorius peršokę dviratininkai įrodė, kad tai – dar ne riba.

„IKI Velomaratonas" – tai jau 10 kartą organizuojama didžiausia Lietuvoje ir Baltijos šalyse dviračių šventė, kurios metu susirenka dviračių entuziastai iš visos Lietuvos bei užsienio šalių. CRAMO sportininkų važiavimo absoliučiu nugalėtoju šiais metais po itin atkaklios kovos tapo Darijus Džervus.

Vytauto Pilkausko nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite