Angle down Atgal

Įgyvendintas vaikų socializacijos projektas „Pramogų šalis 2019“

Socializacija – aktyvus procesas, vykstantis visuomenėje pačiam vaikui dalyvaujant, bendraujant su kitais. Pats aktyviausias socializacijos procesas vyksta vaikystėje. Būtent šiuo laikotarpiu vaikas perima pagrindinius socialinius įgūdžius.

Birželio 3–14 dienomis Visagino vaikų lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ buvo įgyvendintas vaikų socializacijos projektas „Pramogų šalis 2019“. Projekto įgyvendinimui Visagino savivaldybės administracija skyrė 440,00 Eur. Projekto dalyviai – lopšelio-darželio šešiamečiai –būsimieji priešmokyklinukai.

„Nykštukų“ ir „Boružėlių“ grupių ugdytiniams buvo sudaryta galimybė keliauti, pažinti, bendrauti ir bendradarbiauti, susipažinti ir atrasti naujų draugų. Projekto metu buvo vykdomos įvairios veiklos: vaikai mokėsi draugiškai bendrauti, kalbėdami taisyklinga lietuvių kalba – išreikšti save. Visagino bibliotekoje vaikai gilino žinias apie knygas, jų įvairovę, kūrė savo vardo knygeles. Senolių kaime Vajasiškyje, Zarasų raj. – turtino žinias apie senovinių daiktų paskirtį. Vyko kūrybinės vaidmeninės veiklos darželio seklyčioje. Pažintinių valandėlių, viktorinų metu turtino žinias apie Visaginą, mokėsi fotografuoti miesto vaizdus ir juos įlaminuoti, naudojant laminavimo aparatą. Veiklų metu šiltnamyje praplėtė žinias apie daržoves, jų naudą, prižiūrėjo jas: rengė daržovių kortelių pavadinimus, laistė, ravėjo, ragavo užaugusias.

Ugdytinių tėvelius nuolat informuodavome apie vykdomas projekto veiklas. Tėveliai nuoširdžiai džiaugėsi savo vaikučių pasiekimais. Paskutinę projekto dieną dar kartą pasidžiaugėme vieni kitų pasiekimais. Visiems projekto dalyviams buvo įteikti diplomai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite