Angle down Atgal

„Ignera“ jau Šiaulių mieste!

Visiems, kuriems šis įmonės pavadinimas yra pažįstamas, turime puikią žinią – UAB „Ignera“ Šiaulių filialas jau atidarytas ir mus galite rasti S. Daukanto g. 4. O tiems, kuriems šis pavadinimas dar negirdėtas, tikrai plačiau papasakosime, kas mes esame ir kodėl yra verta kreiptis į mus.

Įmonė gyvuoja net 22 metus ir pastarąjį dešimtmetį gali pasigirti tvariu bei stabiliu augimu, o viena pagrindinių to priežasčių yra platus prekių asortimentas, kurį sudaro 150 tiekėjų tiekiamos prekės iš viso pasaulio. Tarp jų tokie prekių ženklai kaip: TIMKEN, NTN-SNR, „CRAFT bearings“, „Scheaffler“, FKL, IWIS, HIWIN ir kiti mechanikos komponentų gigantai. Prekėms sandėliuoti skirtos didesnės nei 3 000 kv. m patalpos. „Ignera“ pastovų asortimentą sudaro net 50 000 prekių pozicijų. Esant specialių poreikių, prekės yra užsakomos tiesiogiai iš gamintojo arba iš patikimų partnerių visame pasaulyje. Mūsų siekiamybė užtikrinti ne tik sklandų prekių pristatymą, bet ir konkurencingą kainą rinkoje.

„Ignera“ siūlo itin platų prekių asortimentą, tarp kurių yra šie produktai: įvairių rūšių guoliai, guoliavietės, linijinių guolių sistemos, guolių dalys, grandinės, sandarikliai, diržai, transmisijos dalys, elektros varikliai, įranga bei įrankiai, tepalai bei alyvos ir chemijos produktai. Kiekviena šių produktų grupių yra naudojama daugelyje pramonės sričių: žemės ūkio, geležinkelio, baldų, energetikos, miško, metalo apdirbimo, statybos, transporto, tekstilės įrengimų ir mašinų gamybos bei maisto.

Šiuolaikinė pramonė reikalauja gilių techninių ir ekonominių žinių, kompetencijos bei efektyvaus organizavimo gebėjimų. Mūsų darbuotojai yra šios srities profesionalai, todėl visada yra pasiruošę pasidalyti sukaupta patirtimi bei padėti rasti sprendimų, leidžiančių padidinti gamybos įrengimų priežiūros efektyvumą bei užtikrinti sklandų jų darbą.

Bendrovės veikla koncentruota į Baltijos regioną – visų pirma į Lietuvą, Latviją, Estiją irLenkiją. Kompanijos centrinis biuras yra Kaune, Draugystės g. 19. Čia pat įkurti ir pagrindiniai sandėliai, kurių bendras plotas viršija 3 000 kv. m. Siekdama būti dar arčiau savo klientų, įmonė įsteigė regioninius prekybos padalinius (filialus) Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Daugpilyje ir Rygoje. Latvijoje įkurta bendrovė SIA IGNERA aptarnauja ne tik Latvijos, bet ir kaimynės Estijos įmones.

Mūsų darbuotojai, platus prekių asortimentas sandėliuose, itin greitas prekių pristatymas ir patrauklios prekių kainos leidžia sutaupyti jūsų laiką ir pinigus.

Ignera“ – platus gamybos komponentų pasirinkimas kiekvienai pramonės sričiai!

Daugiau informacijos rasite mūsų interneto tinklalapyje www.ignera.lt.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite