Angle down Atgal

Ignalinos rajono ligoninėje – karščiavimo klinika

Šiandien vykusiame Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdyje priimtas sprendimas skirti viešąją įstaigą Ignalinos rajono ligoninę asmens sveikatos priežiūros įstaiga, teikiančia ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintiems pacientams (karščiavimo klinika).

Ligoninės direktorei Astai Batūrienei pavesta organizuoti karščiavimo klinikos veiklą, parengti patalpas karščiuojantiems pacientams, vadovaujantis apraše nustatyta tvarka.

Kaip sakė į tarybos narių klausimus atsakiusi A. Batūrienė, klinika bus įrengta nenaudojamose ligoninės patalpose, atskirame korpuse su atskiru įėjimu. Šiuo metu vyksta remonto darbai. Direktorė patikino, kad COVID-19 sergantys asmenys šioje klinikoje tikrai negulės. Čia bus atliekami tyrimai ir pacientai siunčiami į namus saviizoliacijai.

Ignalinos rajono gyventojams, ypač kaimų, susisiekimas su Visaginu, kur jau veikia tokia klinika, nėra patogus, todėl jiems būtų geriau paslaugas gauti savo rajone. Meras J. Rasikas minėjo, kad mūsų savivaldybės susitarimas su Visagino karščiavimo klinika ir toliau galios, nes reikia pasilikti atsarginį variantą tam atvejui, jei iškiltų kokių problemų. Klinikos atidarymo ir veiklos išlaidas, kaip rodo kitų savivaldybių patirtis, finansuoja Sveikatos apsaugos ministerija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite