Angle down Atgal

Ignalinos parapijos vaikų dienos centre šventinis laikotarpis užbaigtas mero apsilankymu

Sausio 10 dieną rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis, kaip ir kiekvienais metais, aplankė Ignalinos parapijos Carito dienos centrą „Eldoradas“ lankančius vaikučius, palinkėjo jiems gerų metų, įteikė dovanėles.

Centrui buvo perduotos ir savivaldybėje gruodžio mėnesį organizuotos akcijos „Pradžiuginkime vaikus“ dovanos. Tai įvairūs stalo žaidimai, knygos, sąsiuviniai, drabužėliai,– daiktai, kuriais pasidalijo savivaldybės darbuotojai. Vaikai merui dėkojo už dovanas, dovanojo žvakelę ir parodė labai jaudinantį muzikinį spektaklį apie gerumą ir meilę.

Meras taip pat pasveikino kleboną Vidą Smagurauską, auklėtojas Vaivą Juršėnienę ir neseniai centre dirbti pradėjusią Onutę Sokolovienę, vėliau kalbėjosi apie centro veiklą, laukiantį persikraustymą į naują, vaikams ir įvairioms veikloms labiau pritaikytą pastatą. Šį dienos centrą lanko 24 vaikai nuo 7 iki 12 metų. Po pamokų jie susirenka pabūti kartu ir laiką laidžia su vadove: ruošia pamokas, žaidžia, piešia, mokosi dainelių, krikščioniškų giesmių ir maldų. Daug dėmesio skiriama socialinių ir buitinių įgūdžių ugdymui. Vaikai su auklėtojomis gamina pavakarius ir kartu valgo. Dar jie išeina pasivaikščioti, aplanko „Šaltinėlio“ mokyklos Socialinės globos skyrių, kai kurias įstaigas, pramogauja baseine.

Greitai vaikučiai rinksis jau naujose patalpose renovuotame parapijos name Atgimimo gatvėje. Visi darbai eina į pabaigą, tačiau labai trūksta baldų: stalų, kėdžių, lentynų, galbūt sofos ar minkšto kampo. Klebonas prašo visų geros valios žmonių pagalbos. Galbūt kažkas kaip tik šiuo metu namuose keičia baldus, arba tiesiog turi minėtų nenaudojamų daiktų. Vaikų dienos centras juos mielai paimtų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite