Angle down Atgal

Ignalinos kultūros ir sporto centras ieško naujų talentų ir kviečia lankyti plaukimo sportinę grupę

Tikriausiai daugelis neabejoja, kad bet kokia sportinė veikla yra kur kas geriau nei visai nesportuoti, tačiau mokslininkai po daugybės tyrimų ne kartą yra priėję vieningų išvadų: žmogaus sveikatai naudingiausias – plaukimas.

Vandens užsiėmimai stiprina vaikų nervų sistemą, tvirtina judesius, gerina ištvermę, laikyseną. Reguliariai plaukiodami vaikai mažiau serga, geriau valgo ir miega. Plaukimas padeda išspręsti dar vieną aktualią – antsvorio – problemą. Dėl mažos jėgos traukos tikimybė patirti traumą yra nedidelė ir plaukimas padeda numesti svorį nedarant žalos sąnariams.

Ignalinoje plaukimas gyvuoja nuo 2006 metų ir turi jau gana svarių pasiekimų. Net trys mūsų plaukikai yra dalyvavę Europos jaunimo olimpiniuose festivaliuose, du plaukikai yra tapę Lietuvos čempionais ir įvykdę Lietuvos plaukimo sporto meistro normatyvus.

Sportinės grupės pagrindinis tikslas – sportinių plaukimo stilių mokymas, dalyvavimas varžybose. Šios grupės kaina – tik 5 Eur per mėnesį.

Trenerių kontaktai: Eugenijus Rakitinas tel. 8 614 95 592, el. paštas eugenijusrakitinas@gmail.com, Dovilė Mikoliūnaitė tel. 8 629 25 325, el. paštas mikoliunaitedovile@gmail.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite