Angle down Atgal

Ignalinos krašto muziejus kviečia aplankyti parodas

Lapkričio 12 d. 16 val. maloniai kviečiame į grafikės Almos Alchimavičiūtės personalinės kūrybos parodos „Iš praeities" pristatymą. Paroda veiks lapkričio 11 d. – gruodžio 7 d. Muziejuje taip pat galima aplankyti parodą „Leonardas. Genijaus žavesys“, skirtą paminėti 500-ąsias Leonardo da Vinči mirties metines.

Almos Alchimavičiūtės parodos pristatymo renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.

Paroda „Leonardas. Genijaus žavesys“

Ignalinos krašto muziejus pristatyto pažintinę – meninę parodą „Leonardas. Genijaus žavesys“. Paroda, skirta paminėti 500-ąsias Leonardo da Vinči mirties metines.

Parodą sudaro 14 informacinių – meninių stendų, išradingai ir šiuolaikiškai reprezentuojančių Leonardo da Vinči gyvenimą, meną, atradimus ir asmenybę. Kiekviename stende atsiskleidžia vis įvairesni istoriniai faktai ne tik apie šį menininką, bet ir apie visą Renesanso laikmetį, apie Žmogų, apie jo prigimtinį norą kurti ir įprasminti gyvenimą.

Parodos idėja kilo Italijos ambasadoriaus Bulgarijoje Stefano Baldi iniciatyva ir netrukus atsirado Italijos ambasados Lietuvoje bei Italų kultūros instituto Vilniuje akiratyje – išversti į lietuvių kalbą ir visoms amžiaus grupėms pritaikyti aprašymai kiekvienam praeiviui leis įsigilinti tiek į Leonardo da Vinči asmenybę, tiek į didingą Italijos kultūrą.

Maloniai kviečiame apsilankyti.

Paroda veiks iki lapkričio 18 d.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite