Sportas2020 m. Sausio 31 d. 09:30

Ignalinos biatlonininkai dalyvavo Jaunimo žiemos olimpinės žaidynėse ir Pasaulio jaunimo čempionate

Utena

LTeam nuotr.

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt

115974

Sausio 9-16 dienomis vyko III-osios Jaunimo žiemos olimpinės žaidynės Šveicarijoje, miestelyje Lozana.

Žaidynėse dalyvavo biatlonininkas Darius Dinda ir jo treneris Karolis Baltakis. Sausio 10 dieną Darius startavo individualioje rungtyje, kurioje reikia šliuožti slidėmis 2,5 km ir šaudyti šaudykloje. Sportininkai šaudo 4 kartus po 5 šūvius, už nepataikytą šūvį skiriama 45 sekundės ir pridedama prie bendro laiko. Darius užėmė 84 vietą. Nugalėtojui pralošė 9,56 minutes.

Kitą dieną startavo Single Mix rungtyje, kurioje dalyvauja berniukas ir mergaitė iš tos pačios šalies. Startavo Viktorija Augulytė ir Darius Dinda, užėmė 23 vietą.
Sausio 14 dieną sportininkas startavo sprinto rungtyje. Sportininkas su slidėmis šliuožė 2,5 km ir šaudė šaudykloje 2 kartus gulint ir stovint. Darius užėmė 72 vietą.

Sausio 26 dieną Šveicarijoje, Lenzerheido miestelyje prasidėjo Pasaulio jaunimo čempionatas, kuriame dalyvauja mūsų biatlonininkai: Jokūbas Mačkinė, Darius Dinda, Raminta Dindaitė. Darius Dinda, jaunių grupėje, individualioje rungtyje užėmė 68 vietą. Jokūbas Mačkinė, jaunimo grupėje, užėmė 64 vietą. Raminta Dindaitė individualioje rungtyje užėmė 73 vietą.

Sausio 28 dieną vyko estafetė, jaunių komanda užėmė 22 vietą. Jaunimo komanda užėmė 12 vietą.