Angle down Atgal

Ignalinoje vyko šventinis Padėkos vakaras

Sakoma, kad padėkos ir gerumo žodžių niekada nebūna per daug. Ypač juos norisi ištarti artėjant prie simboliškai naujo laiko, apmąstant ir džiaugiantis prasmingais darbais, kūryba, buvusiomis įsimintinomis akimirkomis. Gruodžio 30-ąją Ignalinos rajono kultūros centras, gražiai užbaigdamas besibaigiančius metus, rajono kultūros puoselėtojus, rėmėjus ir pagalbininkus pakvietė į šiltų emocijų ir puikios muzikos Padėkos vakarą.

„Šiuo koncertu norime jums padėkoti už buvimą kartu, idėjas, iniciatyvas, paramą ir pagalbą organizuojant renginius visus 2021-uosius metus. Ačiū už tai, kad buvote, esate ir, tikimės, būsite kitais metais“, – renginio pradžioje sakė jo vedėjas, kultūros centro režisierius Eimantas Pakalka.

Kultūros darbuotojams ir jų pagalbininkams už gražius metų renginius dėkojęs ir sėkmingų Naujųjų metų linkėjęs savivaldybės  meras Justas Rasikas džiaugėsi beveik pilna sale susirinkusiųjų ir sakė, kad bene svarbiausi kultūros puoselėtojai yra žiūrovai, kurie lanko renginius ir šiltai palaiko kultūros darbą, nes kokios gi šventės, koncertai ar parodos būtų be žiūrovų. „Ignalina po truputį pradeda įsisąmoninti, kad tik kurdami ir dirbdami kartu galime pasiekti gražių rezultatų. Gražėja ir Ignalina, ir visas rajonas. 2021 m. buvo tiek daug įsimintinų renginių, tikiuosi, kad ir kitais metais kultūros įstaigos neužvers durų“, – kalbėjo meras. Gėlių puokštes ir padėkas už kultūros puoselėjimą, 2021 m. organizuotus puikius šventinius renginius meras įteikė Ignalinos rajono kultūros centro direktorei Giedrei Katinienei ir pavaduotojai Marijonai Lukaševičienei.

„Šis vakaras ne apie mus, jis – apie jus. Nuoširdžiai dėkoju, kad buvote kartu, palaikėte, padėjote ir dalyvavote renginiuose“, – sakė kultūros centro direktorė Giedrė Katinienė ir visiems linkėjo vilties, kad kiti metai bus geresni kultūrai skleistis ir gyvuoti.

Sveikinimus ir padėkas meniškai apgaubė Padėkos vakarą pradėjęs ir  visiems malonia staigmena tapęs, būtent šiai progai suburtas kultūros centro darbuotojų instrumentinis ansamblis. Muzikantai atliko nemirtingąjį Mykolo Kleopo Oginskio „Polonezą“ ir vieną iš nuostabiųjų Jevgenijaus Dogos  valsų. Grojant ansambliui pagrindinė scenos erdvė užleista nuostabiems šokiams. Romantiškai ir svajingai, tarsi prabangiame pobūvyje, valso ritmu sukosi „Gajos“ (vad. E. Skripkauskienė) bei „Vivos“ ir „Mambos“ (vad. N. Kirkilienė) šokėjai.

Pagrindinė muzikinė dovana visiems kultūros puoselėtojams ir rėmėjams buvo puikių ir mylimų atlikėjų Evelinos Sašenko, Pauliaus Bagdanavičiaus ir jiems akompanavusio džiazo virtuozo Pauliaus Zdanavičiaus koncertas. Skambėjo rinktinė muzika, gerai žinomos lietuvių ir prancūzų dainos.  Klasikos paukštė visus svajonių sparnais valandėlei nuskraidino į grožio, šviesos ir gerumo pasaulį ir dar kartą paliudijo muzikinės, taip dar kartą paliudydama muzikinės ir  visos kitos kultūros svarbą žmogaus gyvenime.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite