Ignalinoje vyko Lietuvos biatlono čempionatas

Utena

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

168240

Kovo 13-14 dienomis Ignalinoje vyko Lietuvos Biatlono Čempionatas. Dalyvavo dešimt Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro auklėtinių.

Pirmą dieną sprinto rungtyje geriausiai sekėsi Dariui Dindai (treneris Karolis Baltakis), jis savo amžiaus grupėje iškovojo 1 vietą, Jokūbas Steponėnas (treneris Karolis Baltakis) – 3 vietą,  Nojus Sabaliauskas (treneris Vadim Stefanskij) – 1 vietą. Ignalinos TEAM mėgėjų grupėje antrą vietą iškovojo Algirdas Puišys.

Antrą dieną vyko persekiojimo rungtis. Darius Dinda išlaikė savo poziciją ir iškovojo 1 vietą. Jokūbas Steponėnas – 3 vietą, Nojus Sabaliauskas išlaikęs savo poziciją iškovojo 1 vietą. Ignalinos TEAM mėgėjų grupėje Igoris Ščekočichinas iškovojo 2 vietą, Algirdas Puišys – 3 vietą.

Sportininkai toliau ruošiasi kitoms varžyboms, kurios vyks Estijoje, Hanijos miestelyje.