Angle down Atgal

Ignalinoje kuriama jaunimo erdvė

Kovo 4 dieną Ignalinos rajono savivaldybės vadovai susitiko su dviem šauniais jaunimo atstovais Žilvinu Laucevičiumi ir Ieva Žukovskyte. Žilvinas yra mūsų kraštietis, o Ieva – Ignaliną mylinti vilnietė. Jie abu pristatė socialinį projektą Ignalinos jaunimo erdvė „PAUZĖ",  finansuojamą Europos solidarumo korpuso lėšomis. 

Šio projekto įgyvendinimo grupė siekia gerąja prasme sujudinti ir į kūrybines veiklas įtraukti Ignalinos 18 – 29 m. amžiaus jaunimą, taip pat padėti spręsti opiausias socialines problemas. Planuojama sukurti jaukią erdvę, kurioje jauni žmonės galėtų realizuoti save kurdami muziką, organizuodami renginius, užsiimdami dizainu ir dekoracijų kūrimu. Taip jie įgytų socialinių kompetencijų bei būtų įvertinti ir pastebėti. Ši erdvė veiktų ištisus metus, nepriklausomai nuo mokslo metų. Ji liktų jaunimui ir pasibaigus projektui. Patalpos su atskiru įėjimu jau surastos Ignalinos kultūros centre, greitai prasidės remonto darbai (norintys pagelbėti visada laukiami!).

Planuojama, kad projekte dalyvaujantis jaunimas ne tik organizuos savo renginius, bet ir prisidės prie kitų vyksiančių  renginių, galės talkinti jų organizatoriams. Na, o Ignalinos ir rajono jaunimui žadama mobili muzikos stotelė, filmų po atviru dangumi vakaras, meninės instaliacijos. Veiklų erdvės dar nepasirinktos, bet jau galvojama apie Laisvės aikštę, galbūt paplūdimį, vasaros estradą.

Savivaldybės vadovai pritaria šiam projektui ir pažadėjo palaikymą bei paramą. Meras Justas Rasikas akcentavo, kad kitame susitikime būtinai norėtų aptarti konkrečias jaunimo problemas ir pasitarti, kaip į veiklas įtraukti tas jaunų žmonių grupes, kurioms labiausiai reikia pagalbos. Meras siūlė bendradarbiauti į Ignaliną pakviečiant garsių, jaunimo mėgstamų  asmenybių, kurios susitiktų su jaunimu ir jį motyvuotų veikti, svajoti, siekti savo tikslų, galbūt keisti gyvenimo būdą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite