Angle down Atgal

Ignaliniečiai epistolinio rašinio konkurse apdovanoti pagyrimo raštais

„Prašykite žinutę suaugusiajam apie pasaulį, kuriame gyvename“ – tokia tema šiais metais epistolinį rašinį kūrė mokiniai iš viso pasaulio. Epistolinio rašinio konkursas, rengiamas nuo 1971-ųjų, šiemet jau 49-asis.

Jį rengia Pasaulinės pašto sąjungos (PPS) Tarptautinis biuras kartu su Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija. Konkursas organizuojamas dviem pakopomis: pirmiausia išrenkami vietiniai kiekvienos šalies nugalėtojai, tada jų rašiniai išverčiami į prancūzų kalbą ir siunčiami PPS Tarptautiniam biurui, kad galėtų dalyvauti tarptautiniame konkurso ture

Posėdyje, kuris vyko nuotoliniu būdu, dalyvavo: vertinimo komisijos pirmininkė rašytoja Gintarė Adomaitytė, vertinimo komisijos narys rašytojas, publicistas, fotografas Ričardas Šileika, vertinimo komisijos sekretorė Jurgita Stulginskienė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyriaus metodininkė.

LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pagyrimo raštais apdovanoti du Ignalinos rajono konkurso dalyviai, tai Pijus Juodelis ir Eglė Sidorenkaitė, abu mokiniai iš Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos, jų mokytoja Audronė Trapikienė.

Sveikiname Pijų ir Eglę.

Ignalinos kultūros ir sporto centro metodininkė Vita Bagdonienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite