Ignalina – Regionų krepšinio lygoje

Utena

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

108537

Savaitgalį Ignalinos „Vilkakalnis“ Jonavoje susitiko su „Jonava 2“ krepšinio komanda, kuriai pralaimėjo santykiu 92:72 (19:23; 23:17; 21:14; 29:18). Jonaviškiai po šių varžybų, Regionų krepšinio lygoje įsirašę trečią pergalę, šiuo metu yra turnyro lentelės 7–oje vietoje.

Šeštadienio vakarą Ignalinos sporto ir pramogų centre ignaliniečiai varžėsi su išvakarėse pirmą pralaimėjimą Regionų krepšinio lygoje patyrusia „Užpalių“ krepšinio komanda. Ignaliniečių varžovus penktadienį rezultatu 81:74 nugalėjo Kaišiadoirių „Savingė“, šiuo metu esanti penktoje RKL turnyro lentelės vietoje.

Šeštadienį varžyboms Ignalinoje teisėjavo Justinas Švedas (Vilnius) ir Rokas Verikas (Vilnius). Pergalės džiaugsmo dar nepatyrusi naujai suburta ignaliniečių krepšininkų komanda, vis dar ieškanti savo žaidimo stiliaus, vis dėlto ne kartą varžybų metu pradžiugino gana gausiai susirinkusius sirgalius gražiais derinukais, tritaškių metimu.

Pirmajame kėlinuke švieslentėje buvo sušvitę netgi viltingi skaičiai – ignaliniečiai pirmavo. Vis dėlto pirmas kėlinys pralaimėtas šešiais taškais (19:25). Tokiu pačiu santykiu užleistos pozicijos ir antrajame kėlinyje (16:22). Trečiajame kėlinyje atotrūkis tarp komandų jau buvo devyni taškai (17:26), o ketvirtajame kėlinyje ignaliniečius, matyt, apleido ir jėgos ir viltis: kėlinio rezultatas - 16:30. Bendras varžybų rezultatas – 68:103. Tad šiuo metu „Užpaliai“, patyrę tik vieną pralaimėjimą, turnyro lentelėje yra antri, ignaliniečiai – dešimtuko gale.

Vis dėlto reikėtų pasidžiaugti ignaliniečių ryžtu, pastangomis ir geriausių žaidėjų rezultatais. Pirmuoju numeriu žaidęs dvidešimtmetis atakuojantis gynėjas Gelmis Ramaneckas pelnė komandai 17 taškų (iš kurių trys - tritaškiai), spalį 28-ąjį gimtadienį šventęs ir lapkričio pradžioje prie “Vilkakalnio” prisijungęs atakuojantis gynėjas (33-asis numeris) Tomas Gasparavičius pelnė komandai 16 taškų (trys tritaškiai), veržliai žaidė ir 9-asis numeris - devyniolikmetis Mindaugas Gasperavičius, pelnęs komandai 13 taškų, iš kurių trys – tritaškiai. 10 taškų (du tritaškius) šiose varžybose pelnė dvidešimt penktąjį gimtadienį spalį šventęs 14 numeris Artūras Macickas, aštuonis - žaidžiantis vyr. treneris Dovydas Šimkūnas (15 numeris). Palyginti neprastai ignaliniečiams sekėsi mėtyti baudas (iš 11 pataikyta 7).

Ignaliniečių laukia įtemptos treniruotės ir nelengvas savaitgalis: penktadienį, lapkričio 29 d., 20 val., Prienų sporto ir pramogų arenoje ignaliniečiai susitiks su šiuo metu trečioje vietoje esančia Prienų „CBet“-KKSC, o šeštadienį, lapkričio 30 d.,16 val, Ignalinos sporto ir pramogų centre varžysis su šiuo metu RKL pirmaujančia Vytauto Didžiojo universiteto komanda.