Angle down Atgal

Ieškomas be žinios dingęs Šakių rajono gyventojas

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šakių rajono policijos komisariatas ieško dingusio be žinios 61 metų Vaclovo Kilčiausko.

Vyras šių metų birželio 10 dieną, apie 4 valandą, išėjo iš globos namų, esančių Dvaro gatvėje, Ilguvos kaime, Kriūkų seniūnijoje, Šakių rajone, ir iki šiol nėra žinoma jo buvimo vieta.
Dingusio V.Kilčiausko požymiai: apytiksliai 1,59 m ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, apie 58 kg svorio, trumpais plaukais, ant smakro yra nedidelis randas, serga dimensija, neaiškiai kalba.

Buvo apsirengęs raudonos spalvos striuke su tamsiomis juostomis ant rankovių, vasarine kepure su snapeliu, pilkos spalvos kelnėmis.

Su savimi išeidamas turėjo meškerę. Socialinių globos namų darbuotojams nurodė, kad eina žvejoti prie šalimais esančio Nemuno.
Asmenis, žinančius Vaclovo Kilčiausko dabartinę buvimo vietą ar turinčius kitos tyrimui svarbios informacijos , prašome kreiptis į Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyrių, esantį Šakiuose, Šaulių gatvėje 4 arba skambinti tel. nr. 8700 63 237, 8-656-74762, arba 112.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite