Angle down Atgal

Ieškoma, kas radęs svetimus pinigus, jų nebegrąžino

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet liepos 13 d. apie 12.00 val. Kaune, Raudondvario pl., vyrui, atvažiavusiam užregistruoti automobilio ir prisėdusiam ant suolelio, iš šio kelnių kišenės iškrito piniginė, kurioje buvo 300 eurų.

Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo, kaip pinigai yra pasiimami. Taip pat užfiksuotas ir asmuo, galintis turėti tyrimui reikšmingos informacijos.
Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 60680, (8 37) 303 450 arba rašyti el. paštu viktorija.palioniene@policija.lt.
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės apylinkės prokuratūros Trečiojo skyriaus prokurorai.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite