Angle down Atgal

Ieškoma galimybių sparčiau tvarkyti probleminius rajono kelius

Molėtų rajono meras Saulius Jauneika inicijavo susitikimą su naujuoju  VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriumi Remigijumi Lipkevičiumi ir aptarė Molėtų rajono probleminių kelių remonto galimybes bei eismo saugos klausimus.

Pirmiausiai kalbėta apie  sudėtingą ir nesaugią betonkelio sankryžą prie Molėtų Maximos. Ji darosi vis problemiškesnė, didėjant eismui šiame kelyje ir gausėjant automobilių bei svečių Molėtų mieste. Sankryžos pertvarkymas siejamas su bendra kelio Vilnius - Utena rekonstrukcija. Kelių direkcija į šią rekonstrukciją žvelgia su optimizmu ir prognozuoja sparčiau judėsiančius darbus.

Gera žinia važiuojantiems keliu Molėtai - Pabradė. Šis kelias atskiromis atkarpomis bus pradėtas remontuoti jau kitais metais.

Žvyrkelių asfaltavimo programoje jau inicijuoti viešieji pirkimai Molėtų rajono žvyrkelių Alanta - Girsteitiškis ir Vorėnai - Sidabrinės tvarkymo darbams. Tikimasi, kad ateinančių metų pavasarį jie bus pradėti ir iki metų pabaigos bus paklotas asfaltas. Kalbant apie galimybes toliau tęsti žvyrkelių asfaltavimą ir Savivaldybės dalyvavimą nustatant prioritetus, Direkcijos vadovas informavo, kad pirmiausia bus asfaltuojamos žvyrkelių atkarpos, einančios per gyvenvietes.

Aptartos eismo saugumo priemonės mūsų rajono keliuose. Sutarta, kad bus bendradarbiaujama diegiant jas Balninkuose ir Girsteitiškyje bei įrengiant perėjų apšvietimą Molėtų miesto Vilniaus ir Inturkės gatvėse (jas prižiūri Kelių direkcija).

Taip pat aptarta, kaip paspartinti autobusų sustojimo aikštelės remontą ir greičiau pastatyti keleivių paviljoną Giedraičių miestelyje, kalbėta apie pėsčiųjų tako Dubingiuose projektą. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite