Angle down Atgal

Ieškančius būsto žmones labiausiai domina pietinė miesto dalis

„Ober-Haus“ Šiaulių biurą nuo šiol rasite nauju adresu: Vilniaus g. 154. Apie pokyčius ir nekilnojamojo turto ypatumus mieste pasakoja Šiaulių biuro vadovas Linas Juozaitis:

– Po 14 metų persikėlėme į naujas patalpas. Vietos pakeitimas ir atsinaujinimas yra smagus reiškinys, gerai nuteikia naujiems darbams.

Šiuos pokyčius lėmė keletas veiksnių. Visų pirma, mūsų ankstesnėms patalpoms buvo reikalingas kapitalinis remontas. Be to, nuomojamų patalpų kainos pėsčiųjų bulvare tapo gerokai mažesnės. Anksčiau jos buvo sunkiai „įkandamos“ – siekė apie 50 Lt/kv. m, tačiau pastaruoju metu daugelis parduotuvių išsikėlė į prekybos centrus, nuomos kainos sumažėjo. Kaip matote, ir nekilnojamojo turto agentūrai pravartu pasinaudoti savo paslaugomis bei žiniomis.

Kalbant apie gyvenamąjį būstą, daugelis tikėjosi, kad po vasaros atostogų NT kainos kils. Bet taip nenutiko ir manau, kad artimiausiu metu kainos išliks panašiame lygyje. Žinoma, nedideli svyravimai į vieną ar kitą pusę galimi, bet rimtų pokyčių būti neturėtų. Reziumuojant – dabar yra geras metas norintiesiems įsigyti ar atsinaujinti savo gyvenamą būstą, pardavėjai linkę derėtis, galima sumažinti kainą.

Dauguma šiauliečių ir toliau labiausiai domisi pietine miesto dalimi, ypač Dainų mikrorajonu. Klientai noriai renkasi naujos statybos 2–3 kambarių butus, kurių vertė svyruoja nuo 30 000 iki 60 000 Eur.

Vilniaus g. 154, Šiauliai

Tel. (8 41) 399 063; 8 687 49 720

www.ober-haus.lt, el. p. siauliai@ober-haus.lt

I–V 9–18 val.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite