Angle down Atgal

„Įdomiosios pamokos“ Želsvos mokykloje

Vasario pabaigoje Želsvos pagrindinėje mokykloje įvyko respublikinė pradinių klasių mokinių teorinė-praktinė konferencija „Įdomiosios pamokos“, kurią jau ketvirtą kartą suorganizavo Želsvos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos Rimutė Avižienienė, Živilė Baltuškonienė, Palmira Matulevičienė, Laimutė Pranckevičienė ir šių eilučių autorė. Konferencijos tikslas – pristatant įdomiausias pamokas ugdyti mokinių mokėjimo mokytis ir komunikavimo kompetencijas.

Konferencijoje dalyvavo 66 mokiniai ir 32 juos parengę mokytojai iš penkiolikos mokyklų. Pranešimus skaitė konferencijos šeimininkai Marijampolės sav. Želsvos pagrindinės mokyklos mokiniai, taip pat mokiniai iš Vilkaviškio r. „Sūdavos“ pagrindinės mokyklos, Marijampolės mokyklų – Jono Totoraičio progimnazijos, „Saulės“ pradinės, „Ryto“ pagrindinės, Mokolų progimnazijos, „Šaltinio“ progimnazijos, Marijampolės sav. Sasnavos pagrindinės mokyklos, Kauno mokyklų: Montesori mokyklos-darželio „Žiburėlis“, Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos, Erudito licėjaus, Technologijos universiteto inžinerijos licėjaus, taip pat Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokyklos-darželio „Vaikystės dvaras“, Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ ir net iš Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos.

Konferencijos dalyviams ir organizatoriams sveikinimo žodžius tarė Marijampolės savivaldybės tarybos narė Irena Lunskienė. Muzikinį sveikinimą su mušamaisiais vamzdžiais parengė mokytojas Bronius Kaubrys.

Konferencijoje mokiniai dviejose grupėse pristatė 25 pranešimus apie įdomias ir netradicines pamokas. Jie pasakojo apie kepimo, sveikos mitybos, tolimųjų kraštų kultūros, eksperimentines, programavimo, tyrinėjimo ir kitas patyrimines pamokas. Ypatingo dėmesio sulaukė pažintis su pamoka, kurioje mokiniai išmoko užsiauginti drugelį. Tai bent!

Tokios konferencijos – puiki vieta mokiniams pagerinti savo komunikavimo įgūdžius, įgauti drąsos, pasitikėjimo savimi, savarankiškumo ir žinių.

Visi konferencijos dalyviai buvo apdovanoti medaliais, o mokytojos – padėkos raštais. Už pagalbą organizuojant konferenciją dėkojame savo rėmėjams.

Kristina DUMČIENĖ,

Želsvos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite