Angle down Atgal

Idėja fix virsta realybe

Net mūsų rajono centre Kaišiadoryse nėra požeminės perėjos, o Žiežmariai tokią turi. Kai MSV kvartale sovietmečiu buvo pastatytas darželis, per Vytauto gatvę einančių vaikų saugumui buvo įrengta požeminė perėja.

Dabar vietoj darželio yra mokykla – darželis „Vaikystės dvaras“. Požemine perėja naudojasi mokinukai, darželinukai bei jų tėveliai. Ir nors perėja nėra priskirta šiai švietimo įstaigai, jo direktorė Eglė Raudeliūnienė seniai turėjo idėją fix kaip ją atgaivinti ir išgražinti, nes perėjos vaizdas tikrai nedžiuginantis. Idėjai fix buvo lemta išsipildyti, kai apie ją direktorė prasitarė Aivarui Jonykai.

Jis yra ne tik aktyvus bendruomenės narys, darželinukės tėvelis, bet ir VšĮ „Meno sienos“ vadovas. Išgirdęs direktorės pasiūlymą A. Jonyka jau turi sumanymo vaizdą. Jis su bendraminčiais pasirūpino, kad prieš trejus metus ant pastato sienos Kaišiadoryse atsirastų „Bučinys“. Piešinys žavi daugelį - ne tik kaišiadoriečius, bet ir miesto svečius. Taip nuo gegužės 11 dienos požeminiame tunelyje prasidėjo darbai.

Direktorė E. Raudeliūnienė tuo labai džiaugiasi, pasidalijo šia naujiena socialiniame tinkle Facebook. Jos nuomone, didelių menininkų įgyvendinti projektą nebūtina, prie jo gali prisidėti visi pageidaujantys, gal būt net ir darželio ugdytiniai. Ir džiugu girdėti, kad savanorių yra: N. Gulbickas, D.Grybėnienė, skautai, kiti. Jau prisijungė dviejų mūsų žinomų fotografų atžalos – R. Grigo sūnus ir N. Surinino anūkas.

Kadangi karantino metu daug žmonių būriuotis vis dar neleidžiama, norintys prisijungti prie „Street art“ paišybos projekto turi susisiekti su A. Jonyka. Dirbama pirmadieniais – penktadieniais, nuo 13 iki 18 valandos. Paskambinti projekto vadovui galima tel. 8 682 19 944.

Dabar vyksta paruošiamieji darbai, o vėliau jau bus paišyba. Projektą parengė ir jį kuruoja Žiežmarių kultūros centras. N. Surinino nuotr.

Vyksta požeminės perėjos atnaujinimo darbai.`
Vyksta požeminės perėjos atnaujinimo darbai.`
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite