Angle down Atgal

Idealus tėtis pagal Zodiako ženklą

Ar kada susimąstėte, kokių Zodiako ženklų atstovai yra geriausi tėčiai? Stipriosios lyties atstovų charakterio savybės gali padėti (arba priešingai – trukdyti) tinkamai auklėti vaikus, todėl pasidomėkime, kokių ženklų atstovai yra laikomi idealiais tėčiais.

Tėtis Avinas

Šio ženklo atstovai laikosi nuomonės, kad vaikų auklėjimas yra motinų reikalas, todėl savo atžalų auginime jie beveik nedalyvauja. Tėvystę Avino ženklo atstovai įsivaizduoja labai paprastai: jų manymu, tereikia pasirūpinti vaikų maitinimu ir švariomis sauskelnėmis. Šio Zodiako ženklo atstovai mano, kad vaikų auklėjimu turėtų rūpintis tik mamos, todėl su savo vaikais jie bendrauja labai nedaug. Žinoma, pasitaiko ir išimčių!

Tėtis Jautis

Jaučiai yra pasirengę pasirūpinti kiek įmanoma geresnėmis gyvenimo sąlygomis: jie stengiasi, kad jų atžaloms nieko netrūktų ir užaugę vaikai galėtų tvirtai stovėti ant kojų. Vis dėlto, šio Zodiako ženklo atstovai į vaikų auklėjimą beveik nesikiša – jie mano, kad motinos tą daro kur kas geriau.

Tėtis Dvyniai

Dvyniams tėvystė – tarsi dar vienas nuotykis. Dar nėštumo pradžioje Dvyniai domisi, kaip jaučiasi vaikelis, mielai sutinka dalyvauti gimdyme, o vėliau su savo partnere dalijasi pareigomis. Dvyniai mano, kad vaikams turėtų būti suteikiama galimybė naudotis naujausiomis išmaniosiomis technologijomis, todėl nuo pat mažumės aprūpina savo atžalas moderniausiais įrenginiais.

Tėtis Vėžys

Vėžio ženklo atstovai yra vieni geriausių tėčių. Vėžiai yra labai rūpestingi, ir nuo pat pirmų savo vaiko gyvenimo dienų stengiasi jam skirti kiek įmanoma daugiau laiko. Vaikas šio Zodiako ženklo atstovo glėbyje jaučiasi saugus ir mylimas. Niekas nesikeičia net ir praėjus daugybei metų: vaikai pasitiki Vėžio ženklo tėčiu ir jam visada pasipasakoja apie savo džiaugsmus ir vargus.

Tėtis Liūtas

Šio Zodiako ženklo atstovai yra puikūs vaikų kompanionai, kurių galvose visuomet verda daugybė sumanymų, kuo užimti savo vaikus. Sunku pasakyti, kas žaidimo metu patiria daugiau džiaugsmo – vaikai ar pats tėtis Liūtas. Šio ženklo atstovų negąsdina „vaikiškos“ pramogos – jie su mielu noru lankosi cirke, vaikiškuose filmuose ar spektakliuose, atrakcionų parkuose, ir kt.

Tėtis Mergelė

Mergelės ženklo atstovai yra labai pareigingi tėvai, kurie daug dėmesio skiria vaiko vystymosi stadijų fiksavimui. Šio Zodiako ženklo atstovai mielai dalyvauja gimdyme ir nuoširdžiai džiaugiasi, kada kūdikis priauga dar kelis šimtus gramų. Su paaugusiais vaikais Mergelės ženklo atstovai visuomet randa bendrą kalbą ir kartu prisigalvoja smagiausių pramogų!

Tėtis Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovai nuoširdžiai stengiasi savo vaikui skirti kiek įmanoma daugiau dėmesio. Jei šio ženklo atstovas turi daugiau nei vieną vaiką, jis gali graužtis, kad savo dėmesį paskirsto netolygiai. Auklėdami vaikus Svarstyklių ženklo tėčiai yra labai „minkšti“: jiems labai sunku savo vaikams pasakyti „ne“, todėl šeimoje galutinį žodį dažniausiai taria mama.

Tėtis Skorpionas

Skorpiono ženklo atstovai yra ganėtinai griežti ir kalbantys be užuolankų. Skorpionas nė nesusimąstydamas apie pasekmes gali pasakoti vaikams šiurpias istorijas ir juoktis, jei vaikas išsigąsta. Į vaikus šio Zodiako ženklo atstovai žvelgia kaip į nedidelio ūgio suaugusiuosius: jie nesusimąsto, kad neatsargiai ištarti žodžiai gali traumuoti vaiką. Vis dėlto, tėčio Skorpiono vaikai užaugę tampa tvirtomis ir savimi pasitikinčiomis asmenybėmis.

Tėtis Šaulys

Šaulio ženklo atstovai daug dėmesio skiria savo atžalų lavinimui. Šauliai neretai tikisi, kad jų vaikai užaugę taps garsiais mokslininkais, didelių pasiekimų turinčiais sportininkais, ir t.t. Būtent todėl nuo pat mažumės rūpinasi, kokius būrelius lankys jo vaikai, ir kartais paprasčiausiai persistengia. Nors Šaulys visada stengiasi savo vaikus motyvuoti, tačiau ne visada nori suprasti, kad jo atžaloms gali nepatikti parinkta viena ar kita veikla. Deja, tėčiai Šauliai neretai stengiasi, kad vaikai realizuotų jų pačių neišsipildžiusias svajones..

Tėtis Ožiaragis

Ožiaragiai siekia, kad vaikai paklustų jų nustatytoms taisyklėms, todėl nuolatos apie tai primena. Kartais Ožiaragių taisyklės skamba ganėtinai absurdiškai, tad nieko keisto, kad vaikai joms priešinasi. Šio ženklo atstovai kaip įmanydami stengiasi atrodyti griežti ir tvirti, tačiau net ir vaikai žino, kad po šiuo apsimestiniu kiautu slypi jautri ir jausminga asmenybė.

Tėtis Vandenis

Tėčiui Vandeniui neretai trūksta nuoseklumo, todėl vaikams sunku suprasti, ką jie padaro teisingai, ir ko geriau nekartoti. Vieną dieną Vandenis gali pagirti vaikus už tai, kad jie nepersivalgo, ir pietų lėkštėje palieka maisto, o kitą dieną už tą patį veiksmą vaikai gali sulaukti bausmės. O kaip gi kitaip? Juk švaistyti maistą tikra nuodėmė! Šalia šio Zodiako ženklo atstovo vaikai negali nusiraminti – jie nežino, ką tėtis sugalvos šį kartą.

Tėtis Žuvys

Šio Zodiako ženklo atstovai yra pasirengę viską atiduoti savo vaikams. Žuvų ženklo tėčiai labai atlaidūs: net ir tada, jei jo nepilnametis vaikas neatsiklausęs „pasiskolins“ automobilį ir jį sudaužys, šio Zodiako ženklo atstovas ne tik nenubaus savo atžalos, bet ir pasirūpins, kad vaikas per daug nesigraužtų. Nors Žuvų ženklo tėčiai stengiasi užsitarnauti autoritetą, tačiau tą daryti jiems sekasi labai prastai.

Patarimų pasaulis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite