Angle down Atgal

Idealių santykių idealūs patarimai

Šie patarimai padės jums kurti idealius santykius.

Jums taip pat gali būti įdomu: Kaip sugyventi su neidealiu vyru?

1. Niekada nesidarykite makiažo matant vyrui. Likite paslaptinga.

2. Maistas lėkštėje turi būti įvairiaspalvis. Nes kuo daugiau spalvų - tuo daugiau naudingų maisto medžiagų.

3. Vyrą pasitikite tik būdama graži. Jau geriau vakarienė lai lieka iki galo neparuošta, nei jūs, pasitinkanti vyrą nepasidažiusi ir susivėlusi.

4. Nesiginčykite su vyru, bet elkitės taip, kaip manote, kad reikia elgtis.

5. Nesikeikite. Keiksmai vagia jūsų grožį.

6. Negailėkite vyrų, jie gimė tvirti. Jei vyro gailėsite, pavogsite jo vyriškumą. Geriau vyrą įkvėpkite žygdarbiams.

7. Venkite mažybinių žodelių. Vyras - ne kūdikis. Bet nevenkite jo apkabinti lyg mažo vaiko, paguosti. Bet tik penkioms minutėms. Ne daugiau.

8. Niekada nežiūrėkite į veidrodį, kai esate pikta. Pirmiausia pasižiūrėkite į dangų, gėles, prisiminkite ką nors gražaus ir tik tada įvertinkite savo atvaizdą veidrodyje.

9. Išmokykite vaikus gerbti tėvą. Ypač, jei auginate sūnų. Užaugęs jis taps pasitikintis ir įtakingas. Todėl, kad kiekvienas berniukas - tėvo tęsinys.

10. Kartą per savaitę ištepkite savo kūną ypatinga kauke - obuolių tyre, sumaišyta su grietine. Kaukę po 10 min. nuplaukite vėsiu vandenių. Obuolių aromatas, sumišęs su švaraus kūno aromatu, ves jūsų vyrą iš proto.

11. Nevalgykite nusileidus saulei.

12. Visada darykite tai, kas jus džiugina, net jei vyrui tai nepatinka. Venkite konfliktų dėl to, tik nusišypsokite. Praeis kiek laiko, ir vyras liausis burbėti. O jūsų gera nuotaika šildys jo širdį.

13. Mankštinkite pirštų ir viso kūno sąnarius. Jūsų pirštai, rankos ir visas kūnas išliks lankstus ir grakštus. Vyrams be proto patinka dailios, grakščios moters rankos.

14. Dažniau juokitės. Lengvas moterų juokas nuima nuo vyro pečių visos dienos rūpesčius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite