Angle down Atgal

Ideali moteris kiekvieno Zodiako ženklo vyro akimis

Turbūt kiekvienas vyras mintyse yra susikūręs idealios moters paveikslą. Vieniems patraukliausios aktyvios ir ambicingos moterys, o kitiems – švelnios ir šeimyniškos. Astrologai teigia, kad tam didelę įtaką turi vyro Zodiako ženklas, todėl apžvelkime, kokias moteris įvairių ženklų atstovai laiko idealiomis.

Avinas

Avino ženklo atstovams patinka aktyvios moterys, kurios turi išsikėlusios aiškius gyvenimo tikslus. Šio ženklo atstovai tikrai nepastebės pilkų pelyčių: jiems yra svarbu, kad moteris puikiai atrodytų, būtų pakilios nuotaikos ir visuomet būtų pasiryžusi veikti. Avino ženklo atstovai idealiomis moterimis laiko tas dailiosios lyties atstoves, kurios tiesiog spinduliuoja pasitikėjimu savimi ir pozityvumu.

Jautis

Jaučiams sunku atsispirti protingoms ir racionalioms moterims, kurios žino, ko nori iš gyvenimo, ir visada randa būdų, kaip tai pasiekti. Jaučio vyrą tikrai nesužavės moterys, kurios visą savo laiką skiria vien tik namų ruošai. Tiesa, Jautis norėtų, kad moteris gamintų maistą ir tvarkytų namus, tačiau jis taip pat tikisi, kad jo gyvenimo palydovė turėtų didesnių ambicijų.

Dvyniai

Dvynių vyrą labiausiai traukia paslaptingos moterys, tačiau jis taip pat norėtų, kad jo išrinktoji pati rodytų iniciatyvą ir dėmesį jam. Kartais gali atrodyti, kad šio ženklo vyrai tiesiog patys nežino, ko nori... Per daug dėmesio – blogai, per mažai – irgi nei, šis nei tas... Kai Dvyniai sutinka idealią moterį, jie tai pajaučia savo širdimi, o nustatyti tokios moters „apibrėžimą“ yra gana sudėtinga.

Vėžys

Vėžius traukia stiprios valios moterys, kurios geba išspręsti ne tik savo, bet ir savo partnerio problemas. Šio Zodiako ženklo atstovus žavi tos moterys, kurios visuomet žino, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Vėžiai nebijo net ir labai valdingų moterų – šią savybę jie laiko ženkliu pranašumu.

Liūtas

Liūtus traukia tos moterys, kurios nebijo išsiskirti iš minios. Nors šio Zodiako ženklo atstovai neteikia didelės reikšmės moters išvaizdai, tačiau jiems yra svarbu, kad gyvenimo partnerė nebijotų „išsišokti“ ir plaukti prieš srovę. Jei moteris yra gana ryški asmenybė, turi savitas pažiūras ir nebijo to pademonstruoti, didelė tikimybė, kad jai pavyks pavergti Liūto vyro širdį.

Mergelė

Mergelės ženklo atstovams patinka moterys karjeristės. Jiems yra svarbu, kad moteris turėtų pakankamai didelių ambicijų. Jei Mergelės ženklo atstovui pavyktų sutikti idealią moterį, tikėtina, kad kartu būtų sukuriamas tikrai pelningas verslo planas. Romantiškos ir jautrios prigimties moterys Mergelių dažniausiai netraukia – šio ženklo atstovams yra svarbu, kad moteris mokėtų už save pakovoti.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovai labai vertina komunikabilias ir draugiškas moteris. Svarstyklių ženklo vyrams yra labai svarbi aplinkinių nuomonė, todėl jų širdies draugės tiesiog privalo patikti draugams ir artimiesiems. Jei taip nenutiks, paprasčiausiai gali tekti ieškoti kitos „idealios“ moters, kuriai nebūtų sunku rasti bendrą kalbą su kiekvienu sutiktu žmogumi.

Skorpionas

Skorpionams patinka elegantiškos, stilingos ir stiprios moterys. Šio Zodiako ženklo atstovai nebijo valdingų moterų, tačiau santykiuose dažniausiai stengiasi nuslopinti jų norą vadovauti. Skorpionai tiesiog negali pakęsti melo, todėl ideali moteris turi būti atvira ir nuoširdi. Šio ženklo vyrai siekia, kad gyvenimas būtų kuo spalvingesnis, todėl moteris turėtų būti pasiryžusi nuotykiams ir naujovėms.

Šaulys

Šaulio ženklo atstovai didelį dėmesį skiria moters išvaizdai. Ideali gyvenimo partnerė turi būti tvarkinga, patraukli ir elegantiška: nors daugumos kitų ženklų atstovų norėtų, kad moteris būtų ir graži, ir protinga, tačiau Šauliai mano, kad moteriai pakanka vien tik grožio. Šio ženklo atstovai neleidžia, kad gyvenimo palydovės jiems nurodinėtų, kaip vertėtų elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, todėl jiems kur kas labiau patinka naivios ir nuolankios moterys.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo atstovas šalia savęs norėtų turėti stiprią ir valdingą moterį, kuri geba savarankiškai priimti sprendimus ir neieško pagalbos iš šalies. Ideali moteris privalo turėti pakankamai aukštų ambicijų ir tikslingai siekti užsibrėžtų tikslų. Ožiaragio gyvenimo partnerė turėtų būti tokia moteris, kuria jis galėtų didžiuotis: nors šio ženklo atstovai tai kategoriškai neigia, tačiau iš tiesų jiems yra labai svarbus visuomenės pripažinimas.

Vandenis

Vandenis svajoja apie tokią moterį, kurią jis galėtų vadinti savo sielos drauge. Šio ženklo atstovui yra svarbu, kad jo partnerė turėtų panašius pomėgius, būtų supratinga ir empatiška. Vandeniai neteikia didelės reikšmės moters išvaizdai: jiems yra kur kas svarbiau užmegzti dvasinį ryšį ir besąlygiškai pasitikėti savo partnere. Deja, Vandeniams sutikti savo gyvenimo partnerę dažniausiai yra be galo sunku.

Žuvys

Žuvų ženklo atstovams patinka ramios ir romantiškos prigimties moterys. Idealu, jei Žuvų gyvenimo partnerė yra graži, jautri, pasitikinti savimi ir mokanti elgtis su pinigais. Žuvų ženklo atstovams yra svarbu, kad partnerė mokėtų išklausyti ir prireikus duotų vertingą patarimą. Taip pat šio Zodiako ženklo atstovas tikrai neatsispirs tokiai moteriai, kuri jam negaili pagyrų.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite