Angle down Atgal

Idė­ja šei­mai – vieš­nagė Dar­gai­čių zoo­lo­gi­jos so­de

Gry­nas oras, gam­tos ža­lu­ma ir drau­giš­ka įvai­riau­sių gyvūnų kom­pa­ni­ja, pa­kel­sian­ti ūpą ne tik ma­žie­siems, bet ir suau­gu­sie­siems. Už­suk­ti į Šiau­lių r. įsikū­rusį Dar­gai­čių zoo­lo­gi­jos sodą kvie­čia jo šei­mi­nin­kas, al­pakų ūkio įkūrėjas Rai­mon­das Ne­ver­daus­kas:

– Dažniausiai žmonės pas mus atvažiuoja pamatyti alpakų, o tuomet nustemba, kokia čia gyvūnų gausybė ir įvairovė. Stengiamės, kad zoologijos sode šeimos galėtų apžiūrėti dar nematytus, retai Lietuvoje sutinkamus gyvūnus. Pavyzdžiui, esame surinkę įvairių miniatiūrinių gyvūnų gamą. Joje – Kveslando salos mini avys, kurių ūgis – tik 40–45 cm, dekoratyvinės mini olandų kilmės ožkytės, mini Falabella arkliukai, Zebu karvytės, vos siekiančios bambą, ir kt. Miniatiūrinius gyvūnus auginame ne tik dėl įvairovės – mažiems vaikams daug jaukiau ir drąsiau prie tokių gyvūnų prieiti, su jais pabendrauti. Zoologijos sode yra ir egzotikos – čia gyvena stručių, kengūrų, zebrų, surikatų, marų ir kt. Draugiškiausias zoologijos sodo gyventojas – kupranugaris Titanas, o gražiausios, kaip rašoma literatūroje, yra iš Šveicarijos Valė kantono kilusios juodanosės avytės – jų galite išvysti tik pas mus.

Didelį dėmesį skiriame vaikų užimtumui – zoologijos sode įrengtos sūpynės, smėlio žaidimo dėžės, vaikai gali pajodinėti ant ponių arba pasivažinėti asiliuko traukiama karieta. Taip pat išbandyti elektrines mašinytes arba triušių terapiją. Turime ir dvi pavėsines – jose galima atsipūsti, papiknikauti arba surengti nedidelę šeimos šventę.

Baimintis dėl karantino nereikėtų – mūsų zoologijos sodas yra įsikūręs 3,5 hektaro teritorijoje, esame įrengę nemažai takų. Taigi, erdvės daug ir šeimoms būriuotis vienoje vietoje tikrai netenka.

Dar­gai­čių km., Šiau­lių r. Tel. 8 600 96 968
Dar­bo lai­kas: kas­dien nuo 11 iki 18 val.,
šven­čių die­no­mis – nuo 11.00 iki 16.00 val.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite