Angle down Atgal

Šiaulių miesto sporto centro „Atžalynas“ kanojininkų priziniai rezultatai Skuodo mero taurės baidarių ir kanojų irklavimo varžybose

Šiaulių miesto sporto centro „Atžalynas“ kanojininkų priziniai rezultatai Skuodo mero taurės baidarių ir kanojų irklavimo varžybose.

Liepos 04, 2019 ( Skuodas)

Kanojininkai ir kanojininkės startavo tik 200 m sprinto distancijoje vienvietėmis kanojomis (luotais)

Jauniausiųjų kanojininkų amžiaus grupėje:

Arnas Macius 1 vieta

Justinas Deldinas 3 vieta

Jaunučių amžiaus grupėje:

Enrikas Vanagas 3 vieta

Vyresnių kanojininkų rungčių šiose varžybose nebuvo numatyta.

2009 ir vyresnio amžiaus grupių mergaitės.:

Gabrielė Kavaliauskaitė 1 vieta

Neda Maciūtė 2 vieta

Marija Markevičiūtė 3 vieta

Šiose varžybose dalyvavo tik Šiaulių kanojininkai, baidarininkai ir baidarininkės į jas nevyko.

Labai smagu, nors oro sąlygos švelniai sakant vertė tobulėti, pūtė stiprus vėjas į nugarą, nei vienas jaunasis kanojininkas ar jaunoji kanojininkė neišvirto, ir sėkmingai baigė savo varžybas, nors baidarininkus reikėjo gelbėti po kiekvieno starto ir ne po vieną. Dar skaudžiau, kuomet b/k federacija neleidžia startuoti Lietuvos taurės ar Lietuvos čempionatuose jaunesniems sportininkams ir ypač sportininkėms, manau, kad tai diskriminacija pagal amžių. Tai puikiai įrodo, kas matė, šias varžybos.

Sportininkai po varžybų pasiliko nakvoti Skuode, labai smagiai praleido laiką, įgavo naujų patirčių, patyrė neįkainojamų nuotykių... Sekančią dieną visi sėkmingai grįžo į Šiaulius. Nuo pirmadienio, pailsėjus, vėt treniruotės, tam, kad medaliai mūsų neapleistų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite