Angle down Atgal

I. Zasimauskaitė prakalbo apie santykių krizę: su sutuoktiniu nebegyvena kartu

Šie metai pramogų pasaulio poroms ypač sudėtingi. Nutrūko ne vienų įžymių žmonių santuoka, o visai neseniai apie skyrybas su Jurga Šeduikyte prabilo ir dainininkas Vidas Bareikis. Pirmadienio rytą Lrt.lt studijoje apsilankiusi dainininkė Ieva Zasimauskaitė atviravo apie pašlijusius santykius su Mariumi Kiltinavičiumi.

„Šiuo metu vis dar vyksta mūsų santykių aiškinimasis, yra sąstingis. Tiesą sakant, nežinau ir pati, kas vyksta“, – sakė atlikėja.

Ieva atviravo, kad šiuo metu jie su Mariumi gyvena atskirai, tačiau oficialaus skyrybų proceso dar nėra pradėję.

„Kai pats gydaisi žaizdas, dar nelabai gali suprasti, kas vyksta, nelabai gali atsiverti ir kitiems. Man skambina, sako girdėjom, kad padavėt skyrybų dokumentus. Sakau, kad ne, nepadavėm. Šiuo metu gyvenam atskirai, bet nesame padavę jokių oficialių dokumentų. Nežinau, kaip bus“, – pasakojo I. Zasimauskaitė.

Žiedus su buvusiu grupės „N.E.O.“ nariu bei krepšinio treneriu M. Kiltinavičiumi Ieva sumainė gana anksti – būdama vos 21-erių. Pora vestuves iškėlė 2015-ųjų birželį.

Paklausta, ar niekada nesuabejojo savo sprendimu žiedus sumainyti taip anksti, Ieva tąkart tik nusišypsojo.

„Kai ištekėjau, minčių, kad tai per anksti, nė nebuvo, nes aš jau nuo mažens galvojau, kad jei tekėsiu, tekėsiu vienąkart ir tai bus mano žmogus. Taip ir nutiko su Mariumi. Buvo visokių bangų, o draugystės pradžioje mes ir skyrėmės, ir taikėmės, ir vėl skyrėmės, ir taikėmės. Galiausiai taip nutiko, kad mes susituokėme, ir to nesigailėjau nė vieną dieną“, – tikino ji.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite