Angle down Atgal

Į Užsienio kalbų mokymosi centrą – per Edukacinių veiklų gidą

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filialo (K. Korsako g. 10) Užsienio kalbų mokymosi centro darbuotoja Danutė virtualiai pristatė edukacinį gidą Gytarių progimnazijos 5a klasės mokiniams ir jų anglų kalbų mokytojoms Astai ir Natalijai.

Sužinoję, kokie bibliotekų filialai demonstruoja savo veiklas šiame gide, mokiniai virtualiai nukeliavo į „Saulės“ biblioteką, įsikūrusią jų mokyklos pastate, kad susipažintų su ja virtualiuoju būdu. Pažiūrėję filmukus apie savo biblioteką ir jos veiklas, ilgiau apsistojo Užsienio kalbų mokymosi centre, plačiau susipažino su jo galimybėmis, atliko praktines užduotis: dėliojo Big Beną, dalyvavo viktorinoje, rinko iš raidžių šalių pavadinimus, įvairius angliškus žodžius. Laikas bėgo taip greitai, kad jo net pritrūko! Mokiniai buvo pakviesti naudotis Edukaciniu gidu ir savarankiškai, apsilankyti ir kitose bibliotekos filialuose, susipažinti su jų veiklomis, žaisti, virtualiai pramogauti ir smagiai praleisti laiką.

Norintys apsilankyti Edukacinių veiklų gide tai gali padaryti užsukę į bibliotekos svetainę www.smsvb.lt. O taip pat galima registruotis į virtualią pažintį su Edukacinių veiklų gidu ir taip paįvairinti pamoką!

Beje, pavieniai asmenys, norintys nemokamai patobulinti savo anglų kalbos žinias (ar kurios kitos užsienio kalbos) yra laukiami Užsienio kalbų mokymosi centre.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite