Angle down Atgal

Į Uteną ruošiasi atskristi spiečius

Balandžio 12 d. Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas susitiko su VšĮ „Versli Lietuva" atstovais Regionų plėtros grupės vadove Jolanta Miloš ir Verslumo departamento direktoriumi Gyčiu Morkūnu, atvykusiais aptarti bendradarbystės centro „Spiečius" (netradicinio tipo verslo vystymosi erdvės, pritaikytos smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams bendradarbiauti tarpusavyje ir plėstis) įsteigimo Utenoje galimybių.

Susitikime taip pat dalyvavo laikinai einanti Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas Zita Ringelevičienė, Strateginio planavimo ir statybos skyriaus vedėja Romualda Serbentienė.

Susitikimo pradžioje meras Alvydas Katinas svečiams pristatė Utenos, kaip regiono centro, strategiją ir misiją, Utenos rajono savivaldybės parengtas jaunų šeimų rėmimo, paramos grįžusiems iš emigracijos, smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo bei kt. programas.

Kalbant apie bendradarbystės centro „Spiečius" įkūrimą Utenoje, Gytis Morkūnas informavo kad Lietuvoje tikimasi įsteigti du „Spiečiaus" centrus. Jie turėtų atsirasti arba Kėdainiuose, arba Marijampolėje, arba Zarasuose, arba Utenoje. „Spiečiaus" atsiradimas dviejuose iš šių miestų priklausys nuo turimų tinkamų patalpų, savivaldybės galimybių prisidėti prie centro įsteigimo ir išlaikymo", – sakė Gytis Morkūnas.

Pasak mero, „Spiečiaus" įkūrimas pagerintų viešųjų paslaugų verslui prieinamumą, sudarytų sąlygas kūrybiškai plėtoti konkurencingą verslą, būtų labai naudingas ne tik Utenos rajono, bet ir Utenos regiono plėtrai, prisidėtų prie ekonominės gerovės kūrimo. „Utenos rajono savivaldybė yra pasirengusi bendradarbiauti ir skirti infrastruktūrą, reikalingą bendradarbystės centrui įkurti", – pabrėžė meras.

VšĮ „Versli Lietuva" atstovams Strateginio planavimo ir statybos skyriaus vedėja Romualda Serbentienė pristatė „Spiečiui" Utenoje steigti numatytas patalpas: bendradarbystės centras Utenoje turėtų būti įkurtas biurų centre „Utenos verslo parkas", esančiame K. Donelaičio gatvėje.

Po susitikimo Jolantai Miloš ir Gyčiui Morkūnui buvo parodytos „Spiečiui" steigti numatytos patalpos minėtame centre. Aplankius kitus miestus, įvertinus savivaldybių galimybes, labiausiai galinčioms prisidėti savivaldybėms bus suteiktas prioritetas dėl bendradarbystės centro steigimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite