Angle down Atgal

Į šventę kviečia Dūkštas

Rugsėjo 14 dieną maloniai kviečiame visus atvykti į Dūkštą, į šv. Kryžiaus išaukštinimo atlaidus ir Rudens šventę.

Dūkšto seniūnijai būdingas ypatingas gyvas, draugiškas klimatas, kai tarpusavio bendravimas kuriamas plėtojant bendras veiklas, o ypač kartu organizuojant šventes. Todėl jau ir tradicine tapusi ,,Rudens šventė“ skiriama mūsų bendruomeniškumo stiprinimui. O bendruomeniškumas tokioje gražioje Dūkšto seniūnijoje yra labai svarbus. Jis kuria gėrį, laimę, didina pasitikėjimą savimi, leidžia dalintis teigiamais įspūdžiais, džiaugtis būvimu kartu, puošia gyvenimą ir daro jį visavertį.

Dūkšto seniūnijoje gyvena stropūs, kūrybingi, mokantys veikti ir norintys tobulėti žmonės. Todėl net 4 komandos, tai Ažukarklinės, Dūkšto, Seno Dūkšto ir Kaniūkų kaimo, dalyvaus grybavimo varžybose. Kartu su komandų kapitonais, seniūnaičiais Alfredu Paukšte, Petru Čekiu, Jolanta Černiauskiene ir Valentina Libako rinks grybus Gražutės regioniniame parke. Varžybų metu paaiškės meniškiausio (gražiausio), didžiausio ir daugiausiai pririnkusių grybų savininkai. Jie bus apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais. O svarbiausia, iš surinktų miško gėrybių Dūkšto ir Kaniūkų kaimo bendruomenių pirmininkai Onutė Zaleckienė ir Antanas Šakalys išvirs šviežių voveraičių sriubą ir vaišins visus atėjusius į šventę.

Maloniai kviečiame visus atvykti į Dūkštą, į Kryžiaus Išaukštinimo atlaidus ir į Rudens šventę:

Rugsėjo 14 dieną nuo 16 val. pramogos vaikams (žaidimai, batutas, laimės šulinys), tuo pačiu metu veiks net kelios kūrybinės dirbtuvės: karvingas (tai daržovių ir vaisių dekoratyvinis pjaustymas), rudens puokščių ir kompozicijų bei apyrankių ir sagių gaminimas. Veiklos užteks ir mažiems ir dideliems. 17 val. vaišinsimės šviežių voveraičių sriuba. 18 val. šventės atidarymas - skambės Birutės Paukštienės ir Vytauto Kazėno atliekamos dainos, sveikinimo žodį tars į šventę atvykę garbūs svečiai, seniūnas, parapijos klebonas ir visi norintys pasidžiaugti bendryste.

18.30 val. visus susirinkusius linksmins Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokiniai ir mokytojai bei Visagino kultūros centro moterų ansamblis. 19 val. galėsime stebėti Visagino kultūros centro liaudiškos muzikos kapelos ,,Linksmuolė“ ir vyresniųjų šokių kolektyvo ,,Gervė“ pasirodymą. 20.30 val. visiems susirinkusiems įspūdingą reginį dovanos Ugnies teatro šou iš Kauno (vadovas Kęstutis Morkūnas).

Rugsėjo 15 dieną 12 val. kviečiame dalyvauti Kryžiaus Išaukštinimo Atlaiduose Šv. Stanislovo Kostkos bažnyčioje Dūkšte. Po šventų mišių bažnyčioje skambės muzikinis sveikinimas, kurį atliks svečiai iš Vilniaus. Tai operos ir baleto teatro solistas, baritonas Rokas Šveisteris ir dainininkės Justina Šveisterė - sopranas bei Eglė Šlimaitė - sopranas. Jiems talkins Vytautas Kazėnas.

Maloniai kviečiame apsilankyti ir smagiai praleisti laiką.

Šventės organizatoriai

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite