Angle down Atgal

I. Stonkuvienė prakalbo apie skyrybas: buvo etapas, kai užsukdavau pas mamytę išsiverkti

Prieš kelias savaites apie subyrėjusią santuoką su televizijos laidų vedėja Indre Stonkuviene viešai prabilo aktorius Mantas Stonkus. Visgi I. Stonkuvienė tuomet atsivėrė tylos siena – apie šeimos krizę nekalbėjo nei su žurnalistais, nei su sekėjais socialiniuose tinkluose.

Vis dėlto visai neseniai naujienų portalo Delfi.lt laidoje „Nepatogūs klausimai su Radistais“ moteris prakalbo apie subyrėjusius santykius. I. Stonkuvienė tikino, kad po dvylikos kartu su vyru praleistų metų ji M. Stonkų myli ir gerbia, tačiau jau kurį laiką santuokoje nebuvo laiminga, todėl skyrybos yra geriausias sprendimas.

„Jeigu kalbant be juokų, aš esu už tai, kad, nepaisant visko, reikia gerbti vienas kitą. Tai yra dviejų žmonių reikalas. Aš myliu Mantą, jis bus mano gyvenime, jis yra labai geras mano draugas, geriausias draugas. Jis yra mūsų vaikų tėvas. Jaučiu pagarbą.

Buvo visokių etapų, bet viską perėjau viena, pabaiga yra liūdna, bet matau šviesulį, kad abu esame laimingi. Taigi kam kankinti vienas kitą ir būti nelaimingiems? Galime būti kartu ne kaip vyras ir žmona, o kaip draugai. Taip yra žymiai geriau. Abu esame laimingesni. Linkiu jam tik kuo normalesnės moters“, – šyptelėjo Indrė.

Moteris pripažįsta, kad sunkiausiu etapu kreipėsi į specialistus pagalbos, o po ketvirtojo psichologo seanso galėjo vėl ištarti, kad yra laiminga.

„Labai svarbu neužlaikyti tos emocijos. Yra etapai ir žingsniai, kuriuos tu turi praeiti. Ėjau pas psichologę. Tik norėčiau užbėgti įvykiams už akių ir pasakyti, kad psichologas ir psichiatras skiriasi. Visai Lietuvai turbūt atrodo, kad tai dar nėra normalu. Man labai padėjo. Kai atėjau į ketvirtą seansą su ašarotomis akimis, ji mane apsikabino ir pasakė, kad aš išgyjau. Taip, man tikrai buvo liūdna ir skaudu iki dabar. Turbūt ne veltui sutikau ir pas jus ateiti, draugučiai“, – laidoje pasakojo I. Stonkuvienė.

Indrė atviravo, kad apie sprendimą sukti skirtingais keliais buvo sunku pranešti ne tik vaikams, bet ir artimiesiems. Čia moteris pasidžiaugia, kad žmonės, kuriems ji tikrai rūpi, suprato ir palaikė.

„Buvo etapas vieną savaitę, kai važiuodavau į darbus, visą laiką užsukdavau pas mamytę, išsiverkdavau ir tada važiuodavau dirbti, nes būdavo liūdna. Manau, kad jie mato, kokia aš esu dabar laiminga, jie suvokia tai ir supranta, kad visa tai yra geriau“, – delfi.lt sakė Indrė.

Vis dėlto I. Stonkuvienė patikino, kad nors viešai apie skyrybas pranešė, dokumentai dar nesutvarkyti.

„Niekada nesakau kategoriškai, bet kaip bus, taip bus. Skyrybos įvyksta palaipsniui ir tęsiasi ilgą laikotarpį. Tiesiog yra pakankamai sunku apsispręsti žengti pirmą žingsnį. Man atrodo, kad dabar mums tiesiog reikia nešti vėliavą ir parodyti, kad skyrybos gali būti ir kitokios“, – įsitikinusi moteris.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite