Angle down Atgal

I. Stasiulytė su dukra – lyg du vandens lašai: aktorė pasidalijo vaikystės nuotrauka

Praėjusių metų spalį antrosios dukros susilaukusi garsi aktorė Ineta Stasiulytė gyvena džiugiomis emocijomis. Moteris neslepia, kad dukters gimimas jos gyvenimui suteikė dar daugiau pilnatvės. Savo džiaugsmu žinoma moteris nevengia pasidalyti ir su gerbėjais – jaukūs aktorės kasdienybės kadrai tirpdo internautų širdis.

Visai neseniai I. Stasiulytė savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotraukų koliažu, kuriame įamžinta ji pati vaikystėje ir dukrelė Frėja.

Sunku patikėti, bet jei kam nors anksčiau ir kilo abejonių, į kurį iš tėvų panaši mergaitė, pamačius nuotrauką visos abejonės išsisklaido. Frėja – tikra mamos kopija.

Visgi kai kurie internautai šmaikštavo, kad tiek Ineta, tiek jos dukra panašios į aktorės mylimąjį Deividą Meškauską.

„Labai panaši, bet kai nuotraukoje tėtis kartu, tai jie vienas kito kopija“, – rašė viena moteris.

Nors spalio mėnesį dukros susilaukusi aktorė stengiasi kuo daugiau laiko praleisti su šeima, nepraėjus nė keliems mėnesiams po gimdymo, ji vėl sukasi filmavimo aikštelėje. Tiesa, dukra Frėja yra nepamainoma Inetos palydovė įvairiuose renginiuose.

„Mano gyvenimas dabar atrodo labai nuostabiai ir viską daug daugiau spėju, negu apskritai spėdavau iki tol. Dabar esu priversta susiplanuoti viską labai tiksliai, man tai patinka ir labai tinka“, – pasakojo Ineta.

Dar prieš kurį laiką aktorė tikino, kad pernai gimusi dukra į jos šeimos gyvenimą įnešė pilnatvės. Ineta neslepia, jog laiko sau lieka vis mažiau, tačiau dėl to ji visai neišgyvena.

„Kas man yra motinystė? Tai nedaryti manikiūrai, pedikiūrai, ataugusios plaukų šaknys keturis mėnesius. Man tai yra visiškas atsipalaidavimas“, – su šypsena veide pasakojo I. Stasiulytė.

Nors jau aštuonerius metus romantiškus santykius puoselėjanti pora nesusituokusi, Ineta įsitikinusi – Deividas yra jos gyvenimo vyras, o dukros gimimas tik dar labiau sustiprino jųdviejų ryšį.

„Aš iš naujo vėl įsimyliu jį. Kai jis pasižiūri į Frėją ir pasidaro toks... Vyrai iškart išsilydo, kai yra dukrytė. Tie momentai leidžia vėl iš naujo jį pamatyti visai kitokį. Frėja yra jungėja, tas šeimos pajautimas, minkštumas. Šiandien aš norėjau jam pasakyti, kad jis labai geras tėtis“, – teigė I. Stasiulytė.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite