Angle down Atgal

Į sostinę skiepytis nuo COVID-19 vyksta ir Panevėžio miesto tarybos nariai

Skiepų nuo COVID-19 savo mieste negaunantys panevėžiečiai suranda būdų, kaip vis dėlto pasiskiepyti. Jei dėl to ir reikia įveikti kelis šimtus kilometrų. Šią savaitę sostinėje nuo koronaviruso pasiskiepijo žinomas aktorius Laimutis Sėdžius, šeštadienį į sostinę skiepytis vyks Panevėžio miesto tarybos narys Mantas Leliukas.

Pastarasis piktinasi susidariusia vakcinavimo situacija Panevėžyje. Politikas teigia nesuprantąs, kaip Panevėžyje jam užsiregistruoti skiepytis nepavyko, o skiepytis sostinėje – nesukėlė jokiu nesklandumų.

Pasirinko skiepytis Vilniuje

Žinomas Lietuvos teatro ir kino aktorius, Panevėžio miesto tarybos narys Laimutis Sėdžius taipogi keliavo skiepytis į sostinę.

„Dažnai dirbu ne tik Panevėžyje, bet ir Vilniuje. Kasdien kontaktuoju su įvairiausiais žmonėmis, o ir darbas reikalauja kas savaitę darytis testus. Sužinojęs, kad yra galimybė pasiskiepyti Vilniuje, nė nedvejodamas užsiregistravau. Net leido pasirinkti skiepą, tad išsirinkau „Pfizer“, – naujienų portalui JP sakė 59-erių aktorius.

Netenkina situacija Panevėžyje

Į sostinę skiepytis nuo COVID-19 vyks ir Panevėžio savivaldybės tarybos narys Mantas Leliukas.

„Man 41-eri ir gavau galimybę pasiskiepyti sostinėje. Pabandžiau užsiregistruoti – pavyko. Labai apsidžiaugiau. Skiepysiuosi šį šeštadienį su „AstraZeneca (Vaxrevia)“, – džiaugėsi politikas.

Tačiau M. Leliukas išreiškė didelį nepasitenkinimą susidariusia situacija Panevėžio mieste. „Mano akimis, Panevėžys – didelis kaimas, kuris net nesugeba paskiepyti savo miesto žmonių. Tai, kas vyksta – tikrų tikriausia nesąmonė. Kodėl žmonės turi vykti į kitus miestus, kad gautų skiepą, o Panevėžyje tokios galimybės nėra? Skiepų yra, medikų yra, tad kodėl neskiepijama?“, – piktinosi jis.

Džiaugiasi dėl panevėžiečių noro skiepytis

Panevėžio savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius aiškino, kad nuo šios savaitės Panevėžyje leidžiama skiepytis nuo 55 metų. Tačiau, svarbiausia, kad vakcinavimas vyktų numatyta prioritetų tvarka.

„Labai tikimės, kad greitu metu galėsime dar labiau mažinti amžiaus cenzą. Viskas priklausys nuo to, kiek žmonių registruosis ir, kiek skiepų gausime“, – sakė K. Armonavičius.

Taip pat politikas stebėjosi, kad žmonės pasiryžę keliauti į sostinę skiepytis. „Manau, geriau palaukti. Juk viena savaite šen ar ten, didelio pokyčio nesudarys. Vis dėlto, gerai, kad žmonės taip aktyviai skiepijasi, yra pasiryžę važiuoti kelis šimtus kilometrų dėl vakcinos. Kuo daugiau pasiskiepys, tuo greičiau galėsime grįžti į normalų gyvenimą“, – teigė jis.

Leidžia sau nekomentuoti

Kaip vyksta vakcinavimo procesas Panevėžyje, su kokiomis galbūt problemomis susiduriama, sužinoti nepavyko.

Mat už vakcinaciją atsakingas Panevėžio poliklinikos vadovas Karolis Valantinas eilinį kartą sau leido neatsakyti į pateiktus klausimus. Nors K. Valantinui buvo mėginta ir skambinti, ir, kaip reikalaujama, siųsti klausimus raštu.

Panevėžio miesto savivaldybėje pirmąja skiepo doze paskiepyta jau 22 742, o dviem dozėmis 10 853 žmonės. Panevėžio rajono savivaldybėje pirmąją dozę gavo 9 210 asmenų, antrąją – 4 239.

Paskiepytas kas devintas panevėžietis

Kaip skelbia Statistikos departamentas, Panevėžio miesto savivaldybėje pirmąja skiepo doze paskiepyta jau 22 742, o dviem dozėmis 10 853 žmonės. Panevėžio rajono savivaldybėje pirmąją dozę gavo 9 210 asmenų, antrąją – 4 239.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite