Angle down Atgal

I. Šimonytė: rinkiminėje kampanijoje negalėjau sau meluoti ir daryti kompromisų su sąžine

Prezidento rinkimuose Gitanui Nausėdai nusileidusi Ingrida Šimonytė, komentuodama patirto pralaimėjimo priežastis, teigė, kad rinkimų kampanijoje negalėjo daryti kompromisų su savo įsitikinimais. Skirtingai nei G. Nausėda, susitikti su valstiečiais atsisakiusi Seimo narė teigė, kad siekis taikyti į plačius elektoratus, meluojant sau ir žadant rinkėjams tai, ko nebus galima padaryti, neatitiko jos kampanijos principų.

Jūs galite tai laikyti klaida, bet aš turbūt vertinsiu taip, kad man būtų labai sunku meluoti sau ir daryti kažkokius kompromisus su savo įsitikinimais, kad aš kažkaip bandyčiau pasiekti tuos balsus, kurių man pasiekti nepavyko. Aš visą kampaniją laikiausi nuostatos, kad tikrai nežadėsiu žmonėms to, ko negaliu padaryti, tikrai niekaip nebandysiu apsimesti, kad nepažįstu Tėvynės sąjungos ir galbūt dvi savaitės tarp pirmojo ir antrojo turo buvo per mažas laikas tiesiog pakalbėti su didesniu skaičiumi žmonių, bet aš tą puikiai žinojau . Ar tai klaida - tai jums vertinti, - pirmadienį surengtoje spaudos konferencijoje sakė I. Šimonytė.

Išankstiniais Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, G. Nausėda prezidento rinkimuose surinko 65,86 proc., rinkėjų balsų, o I. Šimonytė – 32,86 proc. balsų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite