Angle down Atgal

I. Šimonytė: kad ir kas bus išrinktas, jis garbingai eis Lietuvos prezidento pareigas

Sekmadienį kandidatė į prezidentus Ingrida Šimonytė savo rinkimų štabe sveikino susirinkusiuosius ir dėkojo žmonėms už palaikymą. I. Šimonytė tikino, kad nesvarbu, kas laimės rinkimų kovą, ji sako tikinti, kad tiek ji, tiek jos oponentas Gitanas Nausėda pareigas eis garbingai.

„Esu absoliučiai tikra, kad tas, kas šiandien bus išrinktas, garbingai eis Lietuvos Respublikos Prezidento pareigas", - teigė ji.

I. Šimonytė teigė, kad su savo komandą padarė viską, ko net kiti iš jų nesitikėjo.

"Ačiū labai, kas buvo su manimi visą šią rinkiminę kampaniją. Tikriausiai išgyvenome ne pačius atpalaiduojančius mėnesius. Bet kiekvienas iš mūsų, tiek, tas kas prisidėjo savo balsu, tiek tas, kas prisidėjo savo euru. Tiek tas, kas prisidėjo savo geromis mintimis ir darbais, man buvo be galo svarbūs. Štai mes atėjo į antrą prezidento rinkimų turą. Mes parodėme, kad galime padaryti tai, kas kitų nuomone, buvo nepadaroma. Kad galime per rinkimų kampaniją žmonėms nepasakoti pasakų ir nesiūlyti dalykų, kurių negalime padaryti. Kad galime kalbėti atvirai ir sakyti, ką galvoji. Jei tavo galvojimas kažkam neįtinka, tai žmonės patys pasirinks tą galvojimą, kuris jiems labiau tinka", - teigė ji.

Kandidatė pasidžiaugė, kad rinkimų aktyvumas ne ką mažesnis nei per pirmąjį turą.

„Man labai smagu, kad šiandien aktyvumas nėra daug mažesnis nei pirmajame. O tai rodo, kad žmonės, kurie neteko savo kandidato, vis dėlto didžiąja dalimi atėjo balsuoti antrajame ture. Reiškia, jie atėjo pasirinkti savo kandidato. Labai tikiuosi, kad jie pasirinko kandidatą, už kurį galėjo balsuoti „už", o ne todėl, kad norėjo balsuoti „prieš" kitą kandidatą ir visiškai nesvarbu, ar tas kandidatas esu aš, ar ponas Gitanas Nausėda", - teigė ji.

Penkerių metų kadencijai išrinktas prezidentas pakeis Dalią Grybauskaitę, šalies vadovės pareigas ėjusią dvi kadencijas iš eilės.

ELTA primena, kad pirmąjį rinkimų turą laimėjo I. Šimonytė, surinkusi 31,31 proc. balsų. Antrasis, nedaug

nusileidęs laimėtojai, liko G. Nausėda su 30,94 proc. rinkėjų palaikymu. "

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite