Angle down Atgal

I. Šimonytė: iki metų pabaigos iniciatyvų dėl mokesčių nenorėtume teikti

Konservatorių kandidatė į premjerės postą Ingrida Šimonytė sako nematanti nei galimybių, nei poreikio iki metų pabaigos teikti įstatymų iniciatyvas dėl mokesčių.

„Iniciatyvų iki metų pabaigos mokesčių srityje nenorėtume teikti, nes nėra galimybių jų normaliai aptarti ir diskutuoti, galiausiai nėra tam ir poreikio“, – žurnalistams pirmadienį po susitikimo su prezidentu Gitanu Nausėda sakė I. Šimonytė.

Paklausta, ar pritartų, kad reinvestuojamam pelnui būtų taikomas nulinis pelno mokesčio tarifas, I. Šimonytė sakė, kad apie tai galima diskutuoti.

„Manau, kad galima apie tai diskutuoti, bet reikia aiškiai suprasti, koks yra visas mokesčių modelis, ką mes tada apmokestiname, ar vartojimą, ar likusį pelną, ar kitus principus taikome. Tai diskusijų dalykas. Žinau, kad daug kam šita diskusija atrodo patraukli ir apie tai kalbėsime, turime laiko“, – sakė I. Šimonytė.

Preliminariais Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, daugiausia mandatų – 50 – būsimajame Seime turės konservatoriai.

Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė, Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir konservatorių partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis pirmadienio naktį paskelbė bendrą deklaraciją dėl koalicijos formavimo pradžios.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite