Angle down Atgal

I . Šimonytė: griežtesni ribojimai pirmiausiai būtų orientuoti į imuniteto neturinčius gyventojus

Premjerė Ingrida Šimonytė teigia, kad dėl COVID-19 pandemijos prireikus įvesti papildomus ribojimus, jie visų pirma būtų orientuoti į imuniteto neturinčius gyventojus.

„Kol kas mes kalbame apie dabar galiojančios ekstremalios situacijos reikalavimų tiesiog sugriežtinimą. Ar reikės žodžio „karantinas“, tai priklausys nuo to, ar reikės suvaržymų asmeniniam žmonių gyvenimui. Tarkime, asmeniniam kažkokiam kontaktui arba kažkokiai asmeninei elgsenai ar vis dėlto tik tam tikroms veikloms, kuriose Galimybių pasas būtų naudojamas“, – Vyriausybėje surengtoje spaudos konferencijoje trečiadienį teigė I. Šimonytė.

Nors ministrė pirmininkė teigia kol kas negalinti pasakyti, ar tokiu atveju karantinas būtų taikomas tik COVID-19 imuniteto neturintiems gyventojams, tačiau tikina, kad naujai įvedami ribojimai būtų orientuoti pirmiausiai į nepasiskiepijusius ir nepersirgusius asmenis.

„Akivaizdu, kad apribojimai tokie, kaip naudotis paslaugomis ar dirbti kontaktiniu būdu, būtų pirmiausiai orientuoti į tuos žmones, kurie neturi imuniteto“, – sakė ji.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite