Angle down Atgal

I. Šimonytė apie Partnerystės įstatymą: nuosaikiems politikams yra svarbu rasti sutarimą šiuo klausimu

Premjerė Ingrida Šimonytė tvirtina, kad visada palaikė ir palaikys Partnerystės įstatymą, tačiau tai, ar šiai valdančiajai daugumai pavyks realizuoti šią diskusijas keliančią iniciatyvą, parodys laikas.  

Mano asmeninę nuomonę visi puikiai žino: aš rėmiau šį sprendimą, remiu ir remsiu. Bet ar jis susilauks reikiamo palaikymo Seime, kad būtų priimtas, – dirbsime ir matysime“, – sekmadienį konservatorių suvažiavime žurnalistams sakė I. Šimonytė.

„Tai nėra Vyriausybės programos klausimas. Aš suprantu, kad tai yra klausimas, kuris intriguoja, kurį norima visą laiką iškelti į darbotvarkę, ir labai gaila, kad tai yra klausimas, kuris taip pat yra tapęs politikų, kurie neturi jokios kitos darbotvarkės, pagrindiniu darbotvarkės klausimu. Būtent todėl, mano nuomone, nuosaikiems politikams yra svarbu rasti sutarimą šiuo klausimu, jį priimti ir išspręsti. Kitaip mes penime žmones, kurie nieko daugiau neturi politikoje pasakyti, kaip tiktai kovoti šventą karą, nesvarbu prieš ką“, – pridūrė ji.

Kiek anksčiau sveikinimo žodį konservatorių suvažiavime tarusi Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė tvirtino, kad Partnerystės įstatymas Lietuvoje bus priimtas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite