Angle down Atgal

I. Šimonytė apie kritiką pretendentų į ministrus sąrašui: kritikuoti galima, tačiau reikėtų pažiūrėti ir į veidrodį

Ingrida Šimonytė atsakė į kritiką, tenkančią tiek jos siūlomai Ministrų Kabineto sudėčiai, tiek būsimos Vyriausybės darbo vizijai. Politikės teigimu, kritikuojantys prieš savaitę atskleistą pretendentų užimti postus Vyriausybėje sąrašą, turėtų pirmiausiai pasižiūrėti į save, o tie, kurie kaltina būsimą Vyriausybę ambicijos stoka – turėtų prisiminti legendinės Didžiosios Britanijos premjerės Margaret Thatcher suformuotus imperatyvus.

„Buvo priekaištų dėl komandos. Aš suprantu, kad kai išskiri žmones po vieną turbūt kiekvienam galima turėti daug priekaištų, įskaitant ir mane pačią. Tai, matyt, yra normalu. Tačiau aš į komandą žiūriu kaip į visumą. Aš matau žmonių savybes, kurios man atrodo yra tinkamos tam, kad būtų padaryti tie darbai, kurie man atrodo esantys prioritetu. Todėl tą komandą ir siūlau.

Be jokios abejonės, kiekvieno valia yra tuos priekaištus reikšti, bet prieš reiškiant priekaištus turbūt reikėtų pažvelgti ir į veidrodį“, – Seimo tribūnoje teigė I. Šimonytė, kartu sureaguodama ir į oponentų pastabas dėl esą ambicijos stokos.  

„Išgirdau kaltinimų sausumu, ambicijos neturėjimu. Tai seniai naudojamas motyvas apie buhalteriją, apie skaičius, apie dar kažką. Bet aš tik vieną dalyką noriu pastebėti: mūsų visų ambicijos yra už svetimus pinigus. Mes neįgyvendiname ambicijų už savus. Kaip sakė ponia Margaret Thatcher, Vyriausybė nieko savo neturi – tik mokesčių mokėtojų pinigus“, – teigė ji.

„Todėl kai mes ambicijas įgyvendiname už mokesčių mokėtojų pinigus, mes turime tas ambicijas atitinkamai ir vertinti“, – pridūrė I. Šimonytė.

Seimas antradienį turėtų apsispręsti, ar premjerės pozicijoje nori matyti buvusią finansų ministrę I. Šimonytę.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite