Angle down Atgal

Į Šiaulius sugrįžta aukščiausioje šalies lygoje pastarąjį sezoną rungtyniavęs vartininkas

FA „Šiauliai" ekipos gretas papildė dar vienas naujokas 2022 metų sezonui. Į pastarąją sugrįžo profesionalaus futbolininko kelią joje pradėjęs bei praėjusį sezoną aukščiausioje šalies lygoje rungtyniavęs vartų sargas Lukas Paukštė. Tiesa, futbolininkas sugrįžta nuomos pagrindais.

Iš Utenos kilęs Lukas praėjusiame sezone rungtyniavo aukščiausioje šalies lygoje, kur gynė „Riterių" ekipos garbę. 2020 metų vasarą prie sostinės ekipos prisijungęs futbolininkas praėjusiame Optibet A lygos sezone iš viso sužaidė 11 rungtynių bei triskart sugebėjo išlaikyti savo vartus „sausus". Futbolininkas taip pat rungtyniavo ir LFF Pirmoje lygoje, kur gindamas „Riteriai B" ekipos garbę iš viso sužaidė 14 rungtynių bei penkiose iš jų nepraleido nei vieno įvarčio į savo ginamus vartus.

2016 metais A lygoje debiutavęs futbolininkas nuo mažens buvo kviečiamas į ne vieną skirtingų amžiaus grupių rinktinę. Lukas yra atstovavęs Lietuvos vaikinų iki 17 ir 21 metų rinktinėms bei buvo ne kartą sulaukęs kvietimo į nacionalinę Lietuvos vyrų rinktinę, tačiau dėl ligos bei patirtos traumos į pastarąją išvykti nepavyko.

Vartininkas savo profesionalaus futbolininko karjeroje taip pat yra rungtyniavęs Utenos „Utenio", Klaipėdos „Atlanto", Jonavos „Jonava" bei Bremneso „Bremnes IL" (Norvegija) ekipose.  

„Džiugu sugrįžti į miestą, kuriame pradėjau savo profesionalaus futbolininko karjerą. Prie mano sugrįžimo svariai prisidėjo treneris Mindaugas Čepas, be to, čia yra viskas ko reikia norint futbolininkams tobulėti. Ši komanda turi gerą infrastruktūrą bei gali žaidėjams pasiūlyti tikrai geras sąlygas augti. Labai patiko šios organizacijos vizija - pasitikėti lietuviais bei jaunais žaidėjais. Žinoma, praėjusiame sezone rungtyniaudamas „Riterių" ekipoje nesulaukiau tiek žaidybinio laiko kiek norėjosi, todėl teko pagalvoti kur man jį pavyktų išsikovoti. FA „Šiauliai" buvo ta komanda, kuri man pasiūlė palankias sąlygas, todėl ilgai neabejojęs sutikau ir dabar jau stoviu prieš Jus kaip geltonai juodos šeimos narys.

Praleistas laikas sostinėje buvo tikrai įsimintinas.  Jis  man primena daug gerų emocijų, prisiminimų nei išgyvenimų. Rungtyniaudamas „Riterių" komandoje du kartus sulaukiau kvietimo į nacionalinę vyrų rinktinę, tačiau taip ir nepavyko į ją nuvykti. Viena kartą koją pakišo COVID-19, sekantį kartą - patirta trauma.  Gal ir atrodo gaila, tačiau tai tik dar labiau skatina dirbti, jog tokių pakvietimų sulaukčiau ir ateityje.

Komandos kolektyvą pažįstu tikrai gana neblogai, su dauguma esame žaidę kituose Lietuvos klubuose bei įvairaus amžiaus  rinktinėse, o su kai kuriais esame rungtyniavę šios akademijos jaunimo komandoje, kurios treneris tuo metu buvo Deivis Kančelskis. Visus mažiau, ar daugiau pažįstu, galbūt mažiau žinomi tik jauni vietiniai žaidėjai, bet nieko, susipažinsime (Šypsosi).  

Ateinančiame sezone tikiuosi gauti kuo daugiau žaidybinio laiko, žaisti stabiliai ir su komanda iškovoti kuo daugiau pergalių bei užimti kuo aukštesnę vietą turnyrinėje lentelėje.",- kalbėjo šiauliečių gretas papildęs L. Paukštė. 

FA „Šiauliai" vartų sargas L. Paukštė
FA „Šiauliai" vartų sargas L. Paukštė
comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite