Angle down Atgal

Į Šiaulius savaitgalį rinksis rubiko kubų entuziastai

Jau šį savaitgalį, rugsėjo 30 - spalio 1 dienomis, į Šiaulius susirinks mikliausių rankų savininkai. Trečią kartą mieste vyks rubiko kubo varžybos "Šiauliai autumn open 2017".

Didždvario gimnazijos aktų salėje bus laukiama ir vaikų, ir suaugusiųjų, o reginys - išties nepakartojamas, mat rubiko kubo entuziastai jį surenka vos per keletą sekundžių!

Pirmą kartą rubiko kubo entuziastai į Saulės miestą rinkosi 2013-aisiais. Tai buvo pirmasis toks čempionatas Lietuvoje, tad Šiaulius drąsiai galima vadinti rubiko kubo sostine. Tarptautinį rubiko kubo turnyrą Šiauliuose organizuoja moksleivis Titas Karvelis bei jo tėtis Vytautas Karvelis.

Varžybų dalyviai galės susirungti galybėje skirtingų rungčių. Šeštadienį 10 valandą ryto dalyvių laukia registracija, o 10.30 val. jau prasidės kovos, kurios truks iki pat 20 valandos.

Sekmadienį kiek pailsėję dalyviai bei žiūrovai vėl rinksis Didždvario gimnazijos salėje ir nuo pat 8 valandos ryto tęs kovas iki 19 valandos.

Pagal WCA reikalavimus kiekvienas dalyvis turi atsinešti savo galvosūkius atitinkamai rungčiai.

Dalyvio mokestis abiems dienoms yra 10€. Jeigu dalyvaujate tik 3x3 rungtyje, mokėti nereikia. Atskirai žiūrovams mokėti nereikia.

Daugiau informacijos - http://siauliaiopen.us.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite