Angle down Atgal

Į Šiaulių areną sukvies kovo 2 vyksianti nemokama mados ir grožio mugė

Pirmasis pavasario šeštadienis Šiauliuose alsuos mada ir grožiu. Kovo 2-ąją nuo 10 valandos ryto iki 17 valandos Šiaulių arenoje miesto gyventojų ir svečių lauks didžiausia mados ir grožio mugė – DESIGN FOR LIFE. Nemokamas įėjimas, daugybė staigmenų ir puiki atmosfera – garantuota.

Kuo puošitės šį pavasarį?

Pirmasis pavasario šeštadienis – puikus metas atnaujinti savo garderobą, kosmetinę, o galbūt namus? Žieminius megztinius keisime suknelėmis, pirštines – madingomis apyrankėmis, atrasime kūno priemonių šiltiesiems sezonams, o namus atgaivinsime interjero detalėmis. Šiaulių arenoje vyskianti mugė suburs virš 150 drabužių, aksesuarų kūrėjų, kosmetikos prekių ženklų atstovų – kiekvienas lankytojas ras kažką sau ir bus įkvėpta pasitikti pavasarį stilingai.

Mada mažiesiems ir naujos dekoro detalės namams

DESIGN FOR LIFE – puiki vieta ne tik pasipuošti pačioms, tačiau pasirūpinti ir savo mažųjų spinta. Mugėje rasite kūrėjų, kurie nustebins vaikų mada. Unikalūs drabužėliai ir aksesuarai džiugins tiek mažuosius, tiek tėvelius.

Kiekviena moteris savo namais rūpinasi taip pat atsakingai, kaip ir savimi. Ilgėjančios dienos ir bundanti gamta įkvepia suteikti spalvų ir jaukumo namams. Vos viena nauja ir unikali interjero detalė, įsigyta iš meilę į savo kūrybą dedančio autoriaus, džiugins tiek namiškių, tiek svečių akis.

Specialūs pasirodymai ir staigmenos

Grožio mugės metu kolekcijos ne tik kabės dalyvių zonose, tačiau bus ir gyvai demontruojamos ant scenos. Tai – taps puikia galimybe pasisemti įkvėpimo deriniams, kuriais stebinsite praeivius pavasario sezono metu.

Mugėje ne tik įsigysite puikių prekių, tačiau ir puikiai praleisite laiką tarp stilingų ir mada besidominčių kūrėjų ir entuziastų. Nemokamas renginys šeštadienį vyks nuo 10 iki 17 val.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite