Angle down Atgal

Į Seimą – su nauju pavadinimu: N. Puteikis, R. Janutienė ir K. Krivickas nepasiduoda

Lietuvos centro partija į 2020 metų Seimo rinkimus eis su nauju pavadinimu „Centro partija - Gerovės Lietuva“.

Partiją į rinkimus ves keturi lyderiai, kurie bus sąrašo viršuje: tai profesorius Povilas Gylys, žurnalistė Rūta Janutienė, televizijos laidų vedėjas Kristupas Krivickas ir Seimo narys Naglis Puteikis.

Tai antradienį spaudos konferencijoje pranešė Seimo narys, partijos pirmininkas N. Puteikis.

Pasak K. Krivicko, iki oficialaus naujo partijos pavadinimo įteisinimo teliko vienas žingsnis – įregistruoti jį Teisingumo ministerijoje.

Į Seimą bandysianti patekti R. Janutienė sakė turinti svajonę, kad jos kartos žmonės „nebijotų išeiti į pensiją“. Ji apgailestavo, kad per 30 metų Lietuvoje neatsirado vidurinioji klasė. „Rūpestis viduriniąja klase turi būti visų sąžinę turinčių politikų pareiga“, – mano R. Janutienė.

Profesorius P. Gylys apgailestavo, kad gerovės valstybės sąvoka per ilgus metus buvo lyg tai tabu, ir pasidžiaugė tuo, kad šią sąvoką legimitizavo prezidentas Gitanas Nausėda.

P. Gylio nuomone, biudžetą reikėtų formuoti taip, kad mažiausiai nukentėtų neturtingieji. „Turime didžiausią nelygybę ES, ir šitie dalykai bus mūsų taikinyje“, – žadėjo P. Gylys.

K. Krivickas, kalbėdamas apie partijos programines nuostatas, pažymėjo ne tik kovą su socialine atskirtimi, bet ir kovą su korupcija ir nepotizmu.

„Norime nutraukti liberalių partijų vyravimą Lietuvoje“, – ambicijų neslėpė N. Puteikis, pasisakantis už bankų ir stambiųjų prekybos tinklų apmokestinimą.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite