Angle down Atgal

Į Šedžių skyrybų bylos posėdį liudyti atvyko T. Juodsnukis

Vilniaus miesto apylinkės teisme vėl nagrinėjama A. ir M. Šedžių skyrybų byla. Šįkart teisme pasirodė ir atlikėjas T. Juodsnukis, kuris dėl tariamų santykių siejamas su M. Šedžiuviene.

Kalbos, kad Monika ir Tadas neva užmezgė romantiškus santykius, pradėjo sklandyti, kai abu dainininkai duetu pasirodė BTV muzikiniame projekte „Muzikinis iššūkis“.

Atlikėjas prieš posėdį tvirtino tiksliai nežinantis, dėl ko yra pakviestas, ir jam pačiam įdomu sužinoti priežastį. T. Juodsnukis teigė apie tai, kad reikės liudyti, sužinojęs iš spaudos.

Paklaustas dėl tariamų santykių su Monika, T. Juodsnukis atsakė, kad pora jie buvo tik scenoje, o ne gyvenime.

Į teismo posėdį atvyko abu sutuoktiniai – M. Šedžiuvienė ir A. Šedžius. Moteris žiniasklaidai tvirtino, jog visa situacija yra absurdiška, ir tikisi, kad viskas greit pasibaigs. M. Šedžiuvienė atviravo, kad, jeigu būtų jos valia, teismas būtų seniai pasibaigęs: „Čia nėra ką spręsti. Man labai gaila, kad pašaliniai žmonės yra įtraukiami į visą šią situaciją“, – naujienų portalą tv3.lt tikino moteris.

Teismo posėdyje pasirodęs A. Šedžius situacijos nekomentavo.

Skyrybų bylos posėdis netruko nė valandos, po jo nė vienas iš sutuoktinių situacijos nekomentavo ir teigė, kad dar vienas posėdis numatytas rugsėjo mėnesį.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite