Angle down Atgal

Į pirmąjį posėdį susirinko Pagėgių savivaldybės Šeimos komisija

Į pirmąjį posėdį susirinko Pagėgių savivaldybės tarybos sprendimu sudaryta Šeimos komisija. Įsteigti šią komisiją įpareigojo įsigaliojęs Šeimos stiprinimo įstatymas.

Komisija sudaryta iš 9 narių, kuriais paskirti savivaldybės tarybos nariai, savivaldybės administracijos, įstaigų bei bendruomenės narių atstovai. Komisijos pirmininku paskirtas Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys.

Šeimos komisijos posėdyje, vykusiame kovo 6 d., išrinkta komisijos pirmininko pavaduotoja Ligita Kazlauskienė ir komisijos sekretorė Laima Lukošienė. Posėdžio metu aptartos komisijos veiklos gairės. Taip pat diskutuota apie galimybes šeimų organizacijų atsiradimui, jų veiklą; vaikų užimtumą bei paslaugų poreikį.

Pagėgių savivaldybės šeimos komisija analizuos, stebės ir vertins savivaldybės teisės aktų, turinčių įtakos šeimų padėčiai savivaldybėje, rengimą ir įgyvendinimą, teiks savivaldybės tarybai pasiūlymus dėl šeimos stiprinimo prioritetų nustatymo, susijusių su šeimai palankios aplinkos savivaldybėje kūrimu. Taip pat teiks siūlymus dėl paslaugų šeimoms prieinamumo ir plėtros.

Pagėgių savivaldybės gyventojai yra kviečiami aktyviai dalyvauti šeimos komisijos veikloje, teikti pasiūlymus, pastebėjimus dėl palankios šeimai aplinkos savivaldybėje kūrimo. Pasiūlymus galima teikti komisijai el.paštu: l.lukosiene@pagegiai.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite