Į pergalių kelią A lygoje „Gintra“ sugrįžo užtikrintai įveikdama kaunietes

Reporteris Brigita Etaplius žurnalistas

Šiaulių „Gintros“ futbolininkės antrąjį Spark Energy moterų A lygos ratą pradėjo užtikrinta pergale Garliavoje. Lietuvos čempionės sugrįžo į pergalių kelią 4:1 (3:0) nugalėdamos Kauno rajono FC „Hegelamann“ ekipą.

Šiaulietės po šio laimėjimo savo kraityje turi 16 taškų ir jau 6 taškais lenkia lygiosiomis su Joniškio „Saned“ pastarajame ture sužaidusias Vilniaus MFA „Žalgirio-MRU“ žaidėjas, tiesa jos yra sužaidusios vienomis rungtynėmis mažiau ir turi šansą atotrūkį sumažinti iki 3 taškų.

Būtent kitą savaitę, gegužės 29 dieną, komandos susitiks tarpusavyje. Rungtynės vyks sostinėje.

FC „Gintra“:  V. Ikechukwu (17′ , 36′ min.) – 2, T. Carter (40′ min.) ir S. Railaitė (54′ min.) po 1,

FC „Hegelmann“: J. Sabatauskaitė (56′ min.) – 1.

Sudėtis: A. Bikutė, S. Rosette, T. Romanovskaja (88′ min. D. Bikutė), H. DeBose, S. Aviza, N. Klezaitė (46′ min. S. Railaitė), E. Partikaitė (88′ min. S. Lichareva), G. Raznauskaitė, A. Kuehn, T. Carter (88′ min. K. Oluwadamilola), V. Ikechukwu (54′ min. R. Guion).

Garliavoje susitikimą viešnios iš Saulės miesto pradėjo užtikrintai ir neleido varžovėms šeimininkauti aikštėje. Žvalgyba baigėsi sužaidus ketvirtį kėlinio. Oponentes prie jų vartų prispaudusios šiaulietės pasiekė tikslą 17-ąją minutę – gynėjas įveikusi Vivian Ikechukwu pelnė pirmąjį rungtynių įvartį ir išvedė komandą į priekį – 1:0.

„Gintros“ puolėja ir toliau draskė kauniečių gynybą, o 36-ąją minutę prasiveržimas buvo vainikuotas antruoju Nigerijos rinktinės narės įvarčiu – 2:0. Dar iki pertraukos gintrietėms pavyko įtvirtinti savo kontrolę ir po Trudi Carter įvarčio 40-ąją susitikimo minutę švieslentėje jau degė triuškinantis mūsiškių pranašumas – 3:0.

Po pertraukos aikštėje pasirodė Saulutė Railaitė, kuri ir tapo ketvirtojo įvarčio autore. Vos pelnius įvartį aikštės šeimininkės sugebėjo surengti rezultatyvų išpuolė ir pelnyti rezultatą sušvelninantį garbės įvartį – 4:1.