Angle down Atgal

Į Niujorką grįžo numylėtasis gražusis antinas

Niujorko Centrinio parko vandens paukščių būryje – naujas gyventojas. Kad jį pamatytų, niujorkiečiai tiesiog plūsta prie parko tvenkinio.

Iš būrio gaigalų ir miškinių ančių ypač išsiskiria vienas – mandarininis antinas. Akį traukia jo ypatingo grožio įvairiaspalvės plunksnos. Ir šis antinas Niujorke – ne vietinis, tad nežinoma, nei iš kur, nei kaip jis čionai atsirado.

Hipotezė, kad jis galėjo būti iš zoologijos sodo ar rezervato, atmesta. Mažai tikimybės ir dėl to, kad jis galėjo būti laikomas namuose, mat Niujorke ančių neleidžiama laikyti kaip naminių gyvūnų.

Parko stebėtojų šis mandarininis antinas pirmąkart buvo išvystas prieš mėnesį, tačiau buvo pradingęs ir vėl pasirodė maždaug prieš kelias savaites. Daugybė įvairaus amžiaus žmonių iš viso Niujorko plūsta išvysti šio gražuolio antino. Parko lankytojai jo kantriai laukia su kameromis, žiūronais, kol šis atplauks į gerai matomą vietą. Niujorkiečiai negali atsižavėti jo grožiu – plunksnos žėri oranžine, balta, mėlyna ir violetine spalvomis.

Įprastai šios rūšies antys gyvena Rytų Azijoje, tačiau šis gražuolis JAV mėgaujasi dėmesiu, o parko atstovai lankytojus kviečia aplankyti naująjį draugą, tačiau stebėti tik tam tikru atstumu ir nemaitinti.

Parengta pagal Sciencealert.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite