Angle down Atgal

Į mokyklas sugrįžo moksleivių futbolo žaidynės „Golas“

Po metų pertraukos į Lietuvos mokyklas sugrįžo vienos ilgiausią tradiciją turinčių moksleivių futbolo žaidynių „Golas“, kurias organizuoja Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA).

Gegužės 9 dieną Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinės mokyklos stadione vyko Marijampolės apskrities U 13 (gim. 2006 ir jaunesn.) B grupės moksleivių futbolo žaidynės „Golas 2019“. Viena iš naujovių buvo ta, jog savivaldybių etape rungtynėms teisėjavo pedagogai arba vyresnių klasių moksleiviai. Šioms varžyboms teisėjavo Antanavo pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinys Rokas Jasevičius ir puikiai atliko savo pareigas.

Į svečius atvyko dvi moksleivių komandos iš Vilkaviškio pradinės mokyklos (pradinių klasių mokytoja Vilė Ašutaitienė). Sužaidus draugiškas varžybas paaiškėjo rezultatai. Pirmą vietą iškovojo Vilkaviškio pradinės mokyklos moksleivių komanda „Golas 1“, antrą vietą – Antanavo pagrindinės mokyklos moksleivių komanda (pradinių klasių mokytoja Rūta Grikietienė), o trečia vieta atiteko Vilkaviškio pradinės mokyklos moksleivių komandai „Golas 2“.

Taip pat buvo išrinkti ir apdovanoti daugiausia įvarčių pelnę futbolininkai. Džiaugiamės, kad mums yra suteikta terpė sportuoti, o ypač naudinga, jog vaikai smagiai praleidžia laiką su savo bendraamžiais, susiranda naujų draugų. Žaidynes organizavo Antanavo pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė Rūta Grikietienė.

Parengta pagal mokyklos informaciją

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite