Angle down Atgal

Į „Litexpo“ kviečia jubiliejinė, 25-oji, „Balttechnika"

Trečiadienį parodų ir kongresų centre „Litexpo“ prasidės jubiliejinė, 25-oji, tarptautinė specializuota gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda „Balttechnika“. Tai vienintelis ir svarbiausias inžinerinės pramonės metų renginys Lietuvoje. Jo pagrindinė misija - pristatyti šalies inžinerinės pramonės įmones, jų pasiekimus ir potencialą, paskatinti užmegzti bendradarbiavimo ryšius tarp verslo ir mokslo institucijų bei inicijuoti glaudesnį profesinių mokyklų ir verslo bendruomenės sąryšį.
 

Gegužės 10-12 dienomis vyksiančioje parodoje bus pristatytas JAV automobilių gamykloje „Tesla Gigafactory“ dirbantis robotas, ypač galingas ir spartus Vilniaus universiteto superkompiuteris, Kauno technologijos universiteto įranga, matuojanti elektrinių prietaisų saugumą ir suderinamumą, Kauno kolegijoje sukurtas interaktyvus sankryžos modelis transporto spūstims spręsti bei daug kitų išradimų ir inovacijų.

Parodos „Balttechnika“ metu Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA), bendradarbiaudama su Ūkio ministerija ir Norvegijos agentūra „Innovation Norway“, gegužės 10-11 d. kviečia dalyvauti Žaliosios pramonės inovacijų programos energetiškai efektyvių technologijų verslo kontaktų mugėje.

Verslo kontaktų mugė - galimybė užmegzti ir plėtoti verslo ryšius su Norvegijos atstovais, pasidalinti idėjomis, inicijuoti dvišalius projektus.

Renginys aktualus energetiškai efektyvių technologijų taikymu besidominčioms įmonėms, ieškančioms naujų idėjų ir partnerių verslo plėtrai. Jame dalyvaus Lietuvos ir Norvegijos įmonės ir mokslo institucijos, veikiančios elektronikos ir elektrotechnikos, mašinų ir įrangos gamybos, metalo gaminių gamybos, plastiko gaminių gamybos, optikos ir optronikos srityse.

Gegužės 11-ąją prasidės ketvirtajai pramonės revoliucijai (Industry 4.0) skirta aukšto lygio tarptautinė konferencija „Getting Ready for INDUSTRY 4.0: Transformations Needed“. Renginyje laukiama Premjero Sauliaus Skvernelio, turėtų dalyvauti ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, Europos Komisijos mokslinių tyrimų, mokslo ir inovacijų komisaras Karlosas Moedas (Carlos Moedas), pasaulyje garsių kompanijų ir verslo asociacijų atstovų, kurie diskutuos apie neišvengiamą gamybos robotizavimą ir skaitmeninimą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite