Angle down Atgal

Į ligoninę išvežtas keltu iš Švedijos keliavęs lietuvis, dar devyni laukia patikrinimo

Sekmadienį į ligoninę dėl koronaviruso grėsmės išvežtas vienas keltu iš Švedijos į Klaipėdą atvykęs lietuvis, dar devyni laukia papildomo sveikatos patikrinimo, po kurio bus sprendžiama, kaip juos stebėti.

„Šiuo metu dar devyni žmonės yra laive, kurių temperatūra tikslinama, o vienas yra išvežtas į ligoninę“, – BNS sakė tarptautinės laivybos ir logistikos įmonės DFDS atstovas Vaidas Klumbys.

Pasak jo, tikrinti buvo visi keltu atvykę žmonės, keliolika iš jų palikti papildomiems patikrinimams.

Klaipėdos universitetinės ligoninės vadovas Vinsas Janušonis teigė, kad ligoninė ruošia patalpas priimti kelto keleivius.

„Gavome tik ką informaciją, kad iš Švedijos atplaukė keltas, yra netoli dvidešimt karščiuojančiųjų, dar visiems nesumatuotos temperatūros, sloguojančių. Evakuojamės ketvirtą skyrių ir ruošiamės juos priimti“, – LRT sakė vyriausiasis gydytojas.

Medikas tvirtino neturintis informacijos, kokie tai žmonės, jų amžiaus, tik patvirtino, jog „daugiausiai Lietuvos piliečiai“.

„Ten įvairių žmonių yra, detaliai nesiaiškinome, detaliai ir negaliu atsakyti, daugiausiai tai Lietuvos piliečiai“, – sakė V. Janušonis.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite