Angle down Atgal

Į Lietuvą sugrįžta sniegas ir šaltukas

Šiandien daug kur dangų niaukstys debesys, vietomis numatomi pragiedruliai. Gausesnių kritulių nenumatoma, kai kur protarpiais palis, vietomis pasirodys šlapios snaigės. Pūs juntamesnis šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas.

Vilniuje, Kaune ir šalies pietuose dieną oras šils iki 5 laipsnių. Šiauliuose bus apie 3, Panevėžyje ir Klaipėdoje apie 4 laipsnius šilumos.

Vakare dangus giedrinsis sparčiau, temperatūra kris žemyn.

Ketvirtadienio naktį vietomis negausiai pasnigs, atšals iki 1–5 laipsnių šalčio, formuosis plikledis.

Dienos metu daugelyje šalies vietovių pasirodys krituliai: šlapdriba, sniegas. Pūs nesmarkus šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas.

Vilniuje ir Druskininkuose bus apie 1 laipsnį šilumos. Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje oras šils iki 2, Panevėžyje iki 3 laipsnių šilumos.

Kitomis dienomis orai ir toliau primins pasistumdymą tarp žiemos ir pavasario.

Penktadienio naktį šaltis paspaus stipriau, iki 2–7 laipsnių. Vietomis vėl pasirodys snaigės. Kelius slidins plikledis.

Dienos metu vyraus permainingas debesuotumas, daug kur iškris įvairaus pobūdžio krituliai. Suksis nestiprus rytų, šiaurės rytų krypties vėjas. 

Vilniuje ir Druskininkuose bus apie 2, Kaune ir Panevėžyje apie 4 laipsnius šilumos. Šiauliuose ir Klaipėdoje oras šils iki 3 laipsnių.

Savaitgalį – nieko naujo. Naktimis vėl kandžiosis šaltukas, o dienomis vyraus nedidelė šiluma. Tikėtina, jog šeštadienis bus šviesesnis, negausūs krituliai pasirodys tik kai kur.

Sekmadienį, panašu, kad dangų niaukstys niūrūs debesys, kurie daug kur, ypač vakarinėse ir šiaurinėse šalies vietovėse, krės mišrius kritulius. Įsismarkaus vakarų, pietvakarių krypties vėjas.

Visgi, gali būti, kad žiemai pabos spyriotis ir jau kitą savaitę sulauksime malonių, pavasariškų permainų. 

Remiantis dabartinėmis orų prognozėmis, orai su žiemiškais akcentais, kitą savaitę turėtų trauktis ir pagaliau pajusime tikro pavasario dvelksmą.

Savaitės pradžioje dar prognozuojami krituliai, tačiau kitomis dienomis galimi sausesni ir saulėtesni orai, o temperatūra dienomis jau kils gerokai drąsiau (iki 6–11 laipsnių šilumos). Visgi, naktimis kai kur dar galime sulaukti neigiamų temperatūrų. 

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite