Angle down Atgal

I. Krupavičiaus klausimas pašnekovei laidoje „Labas rytas, Lietuva“ daugelį nustebino

Penktadienį tiesiogiai transliuotoje LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“ buvo kalbama apie keliones. Laidoje viešėjo moteris, kuriai per 6 metus pavyko apkeliauti aplink pasaulį. Laidos vedėjas Ignas Krupavičius domėjosi moters patirtimi užduodamas įvairius klausimus, tačiau vienas iš jų žiūrovus išmušė iš vėžių.

Laidoje buvo kalbinama keliautoja Rita Kulešovaitė, kuri iki šiol yra apkeliavusi 65 valstybes. Laidos vedėjui I. Krupavičiui pasidarė smalsu sužinoti apie moters pajamas, tad nuskambėjo klausimas: „Tai turite turbūt ar turtingą vyrą, ar sponsorių... Iš kur galima tiek ilgai keliauti?“

Šis klausimas daugeliui laidos žiūrovų pasirodė netinkamas, o socialiniame tinkle užvirė aršios diskusijos. Pati pašnekovė nepasimetė ir ramiai atsakė, kad toks klausimas yra nuolatinis: „Šitas klausimas yra numeris vienas. Visi, su kuriais susipažįstu, klausia manęs: už ką, iš kur ir kodėl. Iš karto galiu pasakyti, kad taip, dirbu, esu vieniša. Dirbu nuotoliniu būdu, bet tuo pačiu metu bendradarbiauju su viešbučiais, kelionių agentūromis, o tai man labai padeda. Turiu labai daug veiklos. Visi finansai yra pačios uždirbti“, – pasakojo laidos viešnia.

Laidos ištrauka:

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite